• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. drazenhonda

    Husqvarna motorka

    Da si ju prije nabavio, mogla je 555 stvarno biti u vitrini. I nakon npr 20 godina bi mogao dobiti lijepe novce za nju.
  2. drazenhonda

    Radovi u šumi, izrada drva

    Sve ja to razumijem. Ali taj hrast je netko zasadio, da bi bio taj hrast tehničko drvo. Vodu čuvam ne razbacujem se , ne perem dvorište svakih sedam dana, kao jedan moj bivši prijatelj, ne tuširam se pet puta dnevno preko ljeta i tako. Isto tako i neložim da bih imao trideset stupnjeva u kući...
  3. drazenhonda

    Radovi u šumi, izrada drva

    Ne stoji ti usporedba. Voda je jedna jedina, a drva još ima, treće i ostalih klasa koliko hočeš za grijanje.
  4. drazenhonda

    Radovi u šumi, izrada drva

    Treba zakonom zabranit rezanje trupaca prve i druge klase u drva za ogrjev.
  5. drazenhonda

    Cijene usluga?

    A šta da mu radiš, ne možeš pustit da se loza osuši.
  6. drazenhonda

    Šta smo radili danas

    Odmori se zaslužio si :)
  7. drazenhonda

    Cijene usluga?

    Ako je mrtva zemlja plitko, ja bih onda samo dublje preorao na jedno 40-45 cm to je jeftinije. Ionako nesmiješ duboko saditi lozu jer kiša kad padne neće stići voda do korjena. Tamo negdje u Istri ili Dalmaciji nisam siguran imaju sad problema sa tim što su duboko sadili. Podzemne vlage više...
  8. drazenhonda

    Cijene usluga?

    Ma ja mislim da nesmeta nagib. Dobar je položaj samo treba dobre stupove stavit kad loza odraste, zbog vjetrova.
  9. drazenhonda

    Prodajem P: Volkswagen Polo

    Da nemam sad nekih neplanskih troškova ja bih ga uzeo ako bi se dogovorili. Jel ulazi u bunker samohodna kosilica sa preklopljenim ručkama na prvom zglobu odozgor?
  10. drazenhonda

    Cijene usluga?

    Dovoljno bi bilo da prekopa samo redove di će se sadit loza. Ako ima kašika od 70 -80 cm širine, ja mislim da bi to bilo dovoljno? Ili si mislio sve prekopati?
Na vrh