• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Hass

    Sajam Gudovac 2025.

    Bok, ste već bili na sajmu ? Nekako mi se čini prazno izgleda mi kao da fali 40% izlagača i strojeva.
  2. Hass

    Kupujem Kupujem Pecka sjetvospremač 2.8m

    Kupujem Pecka sjetvospremača širine 2.8m ako netko ima javite se u poruke. Hvala 😁
  3. Hass

    Zetor

    Bok, na osovini ukapčalice prednje vuče ima malo lufta na ležaju. Po katalogu je to konusno valjkasti ležaj. Pošto na osovini nema naboja i KM matice dali mogu staviti distancu od nekih 0.2mm. I zanima me dali mora ukapčalica komplet dolje da se zamjeni taj ležaj ili se može sa čela promijeniti ?
  4. Hass

    Sjetvospremači

    Evo, dođi u Bjelovar ima kod mene u krugu 5km dva za prodaju jedab kupljen prošlu jesen a jedan proljetos, samo su cijene oko 2 tisuće skoro kao i novi
  5. Hass

    Sjetvospremači

    Meni je čudno što ih ima puno za prodat starih godinu, dvije. Evo kod mene u okolici ima par od 3m što su radili jednu sezonu i to je to. Svi ih hvale ali prodaju
  6. Hass

    Kupujem Kupujem Sjetvospremač

    Kupujem sjetvospremač širine oko 3m kvalitetniji teže izvedbe ako netko ima ponudite u poruke
  7. Hass

    Sjetvospremači

    Ma idem oko 8-10cm maksimalno, zanima me iza traga traktora ali ako je teži stroj morao bi ići
  8. Hass

    Sjetvospremači

    Koji je proizvođač tog sjetvospremača ? Dali ravna opruga može postići dobru dubinu za sjetvu ?
  9. Hass

    Sjetvospremači

    Bok, ima tko sjetvospremač sa velikim ravni S oprugama, kako to radi u usporedbi sa klasičnim S oprugama ?
  10. Hass

    Soja

    Ja preporučujem Apache
  11. Hass

    Gruberi

    Ma budem dao na plazmi odrezati krugove i napravim ili cjevasti valjak ili stavim nazubljene flahove. Koliko bi trebao valjak biti širi od grubera, gruber je 2m onda je valjak nekih 2.2m ?
  12. Hass

    Gruberi

    To je onaj sa šiljcima u dva reda ?
  13. Hass

    Gruberi

    Ma meni treba samo malo da podrobi grude i poravna da se lakše vozit sa rasipačem po tome
  14. Hass

    Gruberi

    Bok, kupio sam gruber ali nema valjak iza, zanima me koji tip valjka je najbolje namontirati na gruber da najbolje poravna iza
  15. Hass

    Pronalazak međa

    Kako se riješava to ? Dva geodeta su uzela papire i rekli da će se javiti ali nitko ništa za sada, kome se obratiti da može odrediti međe bez obzira na susjede prema površini koju posjedujem ?
  16. Hass

    Pronalazak međa

    Bok, vlasnik sam par čestica koje imam na posjedovnom listu i na katastru postoje u pisanom dijelu i površine štimaju samo ne postoje na katastarskoj karti. Dali je netko imao takvu situaciju ? Jer se trenutačno ne mogu locirati
  17. Hass

    Zetor

    Ste ga podignuli na dizalicu i vidjeli dali ima lufta na nosačima prednjeg mosta ?
  18. Hass

    Objekti - Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

    Hmm ovo bi bilo zanimljivo dovest ju kao prikolicu 😂 Koliko bi trebalo stope ukopati u zemlju tj na 6m dužine bi radio 4 temelja mislim da je dosta pola metra u zemlji
  19. Hass

    Objekti - Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

    Nije baš tema ali je slično samo spremnik za kukuruz 😂 zanima me dali je netko u skorije vrijeme radio metalnu kukuruzanu dimenzije bi bile 6m dužine i 3m visine ili je to bolje kupiti polovno. Samo me brine kako to prevesti
  20. Hass

    Zelena gnojidba

    Kad je sijano to ?
  21. Hass

    Zelena gnojidba

    Imam Amazone rasipača 604 može se skroz malo otvoriti. Sutra ujutro ću razbacati i probati podrljati što više prije kiše.
  22. Hass

    Zelena gnojidba

    Bok, dali netko sije zelenu gnojidbu rasipačem, do sada sam uvijek sijao sijačicom ali mi se sad baš ne da trgati sijačicu po gruberiranom. Imam miks rauole, gorušice, grahorice, djeteline dali bi se to dalo sa rasipačem ?
  23. Hass

    Pšenica 2024 - 2026

    Jel ste pokosili ? Zanima me dali je lošija sada nakon kiše
  24. Hass

    Soja

    Što ste koristili Apache ili nešto drugo ?
  25. Hass

    Soja

    Kad ih prskati, po danu i suncu ili kasnije popodne, navečer ?
Na vrh