• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Deda Marek

    IMT

    More imati on sve kategorije,ali golf nema kile 🤣
  2. Deda Marek

    Imt 540

    Muha,mijenjamo ključ za ključ🤔
  3. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    A more ti i ovaj
  4. Deda Marek

    Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

    Ja kroz 13 vidim točkicu,a ne kaj delam🤭
  5. Deda Marek

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Zato sam ja otišel u Comet,kupil sajlu i kefu i deri miško. Zadnji dimnjačar koji je došel pred hižu je imal 2.5 bofora v 9 vjutro. Tak da mi takvi nebudu sigurno čistili
  6. Deda Marek

    Vremenske prilike-neprilike

    Upravo navješene kobase,sutra ložiona😋
  7. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Pa pošalji im sliku na viber :hahah:
  8. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    Kod za godinu proizvodnje 🤔
  9. Deda Marek

    Imt 540

    Meni je komplet instalaciju na 533 radil električar. Prva napomena je bila da ne dela s gotovom instalacijom,nego sa svojim kablima. Garancija 10 let na materijal i posel. Normalno,ne računamo ak zgori žarulja.
  10. Deda Marek

    Gorivo ti ljuto ...

    Ode onda on s popom za milodar :hahah:
  11. Deda Marek

    VIC

  12. Deda Marek

    Iskustva s alatom

    Dok vi napunite Parkside,MUHA već generalku napravi s ključem 13 :hahah:
  13. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Baš sam htel popa pitati kam je Varaždin strpal v Međimurje🤔. Makar smo si mi Hrvati navek bili dobri z Međimurcima :hahah:
  14. Deda Marek

    Što se iza brda valja?

    :hahah: Živeti v Zagrebu nije greh. To je sramota
  15. Deda Marek

    Nesilice

    Krivo si shvatil popov post🤭
  16. Deda Marek

    Obnova traktora Kramer K15 iz 1955. godine

    Dojdi k meni probat,buš videl da moreš
  17. Deda Marek

    Automobili

    A kaj onda ja koji nisam ni imal auta?Iza grma,nekaj pod rit i igraj mala 🤭
  18. Deda Marek

    Automobili

    Ili mu se vugni z doma,pa bu v svojem krevetu hoblal
  19. Deda Marek

    VIC

  20. Deda Marek

    Kako nas policija vara!!! Vozaci OBAVEZNO pogledati!

    0.30%=3 promila=alkoholna koma sa mogućim smrtnim ishodom
  21. Deda Marek

    Kako nas policija vara!!! Vozaci OBAVEZNO pogledati!

    Tvoj Ludbreški inspektor je dobil metar u guzicu na sudu samnom. Meni je bil dovoljann centimetar u glavi. Neću ga imenovati,jer ga sigurno poznaš
  22. Deda Marek

    Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

    Nisam ja ti,pri meni delaju konobari. Pitaj Muhu
  23. Deda Marek

    Kako nas policija vara!!! Vozaci OBAVEZNO pogledati!

    A vozač ne smije krenuti prije nego se uvjeri da je u vozilu sve u redu. Znači,nevezani putnici,nema kretanja. Kraj balade.
  24. Deda Marek

    Kako nas policija vara!!! Vozaci OBAVEZNO pogledati!

    Jesam,čl.163 zakona o sigurnosti na cestama. Sve nadzorne kamere(ne samo policijske) imaju svrhu snimanja raznih prekršaja,a shodno tome i identifikaciji istih. Ako me snime da vozim njih nekoliko crnih,dal imaju pravo pitati koga sam vozil?
Na vrh