• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. P

    MUTA motokultivatori

    Danas dođem do nje,vidim suha pipa,pogledam u rezervoar,ima benzina.Bila se sasušila brtva i skupila se i sad se u benzinu opet raširila i brtvi.Idem ju probat kresnit,otvorim pipu,potegnem čok,dam gas do kraja,nije se ni otpustio štrik sa špule,ona zabruji.Reko mater ti tvoju samo nedjeljom i...
  2. P

    MUTA motokultivatori

    Palo mi napamet sad nešto,jel bi mogao staviti filter zraka i karburator sa honde g200,je li premal ili je dovoljan
  3. P

    MUTA motokultivatori

    Danas sam svoju mutu htio razlupat macolom.ima LA300 motor,koji je dosad odlično radio.Naspem benzin,kaplje iz pipe,strunula brtva.No,ajde pofrezat ću za luk,nema puno.Namotam štrik,otvorim čok,povučem 5,6 puta javi se 1 takt i ništa.Skinem svječicu,ko da sam je umočio u rezervoar.ošmirglam i...
  4. P

    Iskustva s alatom

    @brgud,ako hoćeš nešto manje(npr.šaraf)očistiti s tim,nije baš zgodno.imam par višenamjenskih samostojećih brusilica,i sve vrte od mene.da vidiš kad polirka povuče nož,zabije ga u 20 mm u blažujku koja je 3 m dalje.ako ne planiraš vraćati na staro,odsjeci gornji dio zaštitnog lima,lakše je i...
  5. P

    IMT

    moj komšija ima 542 trobrzinskog,dakle postoji,to su starije serije
  6. P

    Dogodovštine iz naših života

    moj stari čim ima vremena ide na štuku,evo sad je mene ostavio da cijepam i uvozim drva,a on u ribičiji :icon_evil:
  7. P

    noževi-moj hobi

    nažalost,nemam nikakvih više slika,bit će na idućem.bušim rupe u dršku,ja idem sa 4mm svrdlom,i onda sa istim tim svrdlom te rupe spojim.sve se složi bez ljepila,i izbušim rupu za šipkicu,onda sve razdvojim,namažem svaki dio sa dvokomponetnim epoksijem,te sve vratim i ubacim šipkicu,te kad se...
  8. P

    noževi-moj hobi

    evo jedan moj nož. Čelik Bohler N540(Prokrom 4 extra,poznatiji kao prokrom 5),bolster mesing i aluminij,drška jatoba,spaceri vulk,pins mesing,malo sam fulao mjesto(kad ja hoću sve iz ruke).debljina oštrice 2 mm,dužina noža 236 mm,dužina oštrice 130 mm,širina oštrice 37 mm,dužina drške 106...
  9. P

    Sep 130

    Re: sep 130, 1989 g. dijelovi možda varenje kod nekog tko vari blokove od traktora
  10. P

    Hidrofor

    nije istina,vuku jednako struje. npr.monofazni motor od 660 W vuče 3 A,a trofazni 1 A po fazi,što znači ukupno 3A.
  11. P

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    ako želiš frezati u krug,nipošto onu sa drugog linka,ima "automatsku šperu",odnosno oba kotača se konstantno vrte,i zato je teška za okretanje.
  12. P

    Da IMT ne krči kod šaltanja

    Pala mi jedna ideja na pamet.da se mesingani polumjesec pomiče preko poluge gasa.na leru je stisnut uz osovinu,a uz što više gasa se više odvaja
  13. P

    SRETAN ROĐENDAN FORUMAŠI

    Johabice sretan rođendan,i da nas budeš još sto godina zayebavala na forumu :P:
  14. P

    MIO Honda F600/620

    to je normalno.i moj la 300 na muti je u frezanju isto takav.dam gas,on zabruji,pustim kvačilo i od dobije okretaje kao na leru,ali ima više snage.to se više događa benzincima,jer dizel ima veći zamašnjak
  15. P

    Stihl MS 170 ili Husqvarna 135?

    stihl više nije što je bio,bolje huskvarna.ako baš budeš uzimao stihl,daj još 300 kn i uzmi MS 180,nećeš pogriješiti.te motorke su baš za to što si naveo,sjeckanje granja i srezivanje građe.
  16. P

    Šta smo radili danas

    Evo ja sam se danas malo igrao s drvetom.napominjem da ovo nije rađeno u mojoj radioni,nego kod tetka u Sloveniji(stega i pila na cirkularu u garaži,sa mojim dlijetima).drvo je divlja trešnja premazana uljem.
  17. P

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    evo jedan prigodni rezali mujo i haso drva i dok je mujo izrezo 15 metara,haso samo jedan,i pita haso muju kako je ovaj tolko izrezo.krene mujo po motorku da mu pokaže,uze i kresne ju,a na to će haso:"a ti pališ" :D: :D: :D: :D: :D:
  18. P

    Prodaja trupaca

    nekome tko radi umjetnički namještaj dosta vrijedi,samo mu što prije zafarbaj krajeve starom farbom.crna topola ide do 500 e po kubiku,a jablan joj je najbliži srodnik kultivar.
  19. P

    Dogodovštine iz naših života

    svake godine šetam po toj rivi i jedem sladoled desetak dana :icon_fU:
  20. P

    Dogodovštine iz naših života

    jel ovo Fažana,nekako mi se čini poznato?
  21. P

    Priključci za motokultivatore

    Otpad je mila majka,kila željeza 3 kn
  22. P

    BCS motokultivatori

    Re: BCS motokultiatori Taj dvocilindraš je rijedak,i ako se ne varam,trebao bi biti rugerini
  23. P

    MUTA motokultivatori

    Riješio sam problem.prijašnji vlasnik,idiot,dodao oprugu izvana da mu vraća sajlu.stari idiot kad je mjenjao sajlu izgubi tu oprugu i stavi drugu,jaču.sad sam ju skinio,i nije to još to.kratak je bio bužir sajle pa je stari dodao još drugog 30 cm(uzeo sam za 8 kn 2 m deblje sajle i uvukao ju u...
  24. P

    MUTA motokultivatori

    Imam problem sa svojim strojem,muta specijal,nakon zamjene sajle kvačila ima nenormalno tvrdo kvačilo,skoro da ga moram s dvije ruke stezat,jel to normalno i kako to rješiti?
  25. P

    MUTA motokultivatori

    Kada sipaš pumpom,sipaš pod pritiskom.ja u svoju naspem ulje za minut.a oko snage motora,susjed ima maestralku sa acme motorom 6 ks,i vozi punu prikolicu krumpira u 4 i freza bez problema.
Na vrh