• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. P

    IMT 539 i 533

    onda vjerovatno laže za taj alnaser.bez susjeda koji se odlično razumije u traktore ništa ne kupujem.trebao je i susjed ići samnom i kad sam kupovao mtk,ali nije mogao pa su mi podvalili smeće :icon_hang:
  2. P

    IMT 539 i 533

    pvp je promjenio jer je tvrdoglav i picajzla,a taj alnaser je stavio da lakše upali i nije se zeznuo jer mu sada bez grijanja upali na -10.
  3. P

    Pumpa za navodnjavanje ili Agregat + Potopna pumpa

    ja imam potopnu pumpu alko,gura vodu do 8 metara visine ali ja onda slab protok za crijevo 3/4 cola,s njom napunim bačvu od 500l za 7min
  4. P

    IMT 539 i 533

    za tu polugeneralku mi je rekao što je sve radio:lanac,lančanici i natezač lanca promjenjeni,stavljen alnaser od 539,boš pumpa promjenjena,a to je sve radio čovjek iz sela koji je među glavnim majstorima u radijusu od 15km,a motor nije otvaran,niti ulje puno curi,pola deca godišnje max.
  5. P

    IMT 539 i 533

    ma čovjek je star i više i ne koristi taj traktor i želi ga se riješiti,upali ga na pola sata i malo ga provoza da ne zahrđa,a prodaje i štilovku 17-icu i mlin čekićar s krunjačem,ako netko bude zainteresiran,neka mi se javi na pp.i zaboravio sam reći da traktor ima 2900 i nešto sitno radnih sati.
  6. P

    Kupovina polovnog IMT-a

    ja sebi planiram uzeti 533 kojeg bi koristio za dovesti 20 metara drva godišnje,put je odličan imam 1km do te šume,te bih ga još koristio za obrađivanje 3 jutra zemlje.
  7. P

    IMT 539 i 533

    samo traktor je toliko,a s korpom i 2osovinkom bi bio 9-10 tkn,zemlje imam 5 jutara,a možda bi ponekom napravio nešto. tip je imao i dvobrazni plug i tanjuraču s 20 diskova,oboje nekorišteno ali je to dao tipu koji je to prodao u staro željezo :icon_hang: .
  8. P

    IMT 539 i 533

    pozdrav! novi sam na forumu i kupujem traktor.možete li mi reći na čega trebam paziti kod imt-a 533. našao sam kod jednog čovjeka u selu imt 533 jako očuvan,ima papire i spreman je za registraciju, radena polugeneralka prije 3 god i od tada je radio cca 20 sati.na volanu nema skoro ništa...
  9. P

    Motor se gasi

    kolko se sjećam,sumadinac ima bedogni colibri sa 4taktnim lombardinijem od 250ccm i 8ks,benzinac
  10. P

    MUTA motokultivatori

    Re: gorenje (struc) MUTA može li muta specijal sa DMB la300 motorom potrošiti rezervar goriva,ili makar pola?ne pitam smije li potrošiti toliko nego može li
Na vrh