• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Daj sliku pluga
  2. toma84

    PRONAR prikolice

    Prihaklaj ju za traktor i malo ju po ovom vremenu propeljaj, da se malo namusa, kakti nešt se radilo :mrgreen:
  3. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Najbliže ali ne i dosta, još na ove 4000€ toliko pa ima sve kaj je nabrojio
  4. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Za 4000€ ne možeš kupit sve to kaj si nabrojio, previše tražiš za malo novaca. Raspitao sam se o svim opcijama i ova mi se činila za mene najbolja. Reko si i sam, svak za svoje novce kupi šta želi. Kaj se tiče kombinirke, dobru je teško...
  5. toma84

    Dvoredna sijačica za kukuruz, Uređivanje

    Super ona sije u 2-goj. Treba ju samo poštelat i nije loša
  6. toma84

    Kućni ljubimci

    Jedna mala maza
  7. toma84

    PRONAR prikolice

    A on je sam vikendaš :mrgreen:
  8. toma84

    PRONAR prikolice

    Više ljenčari Claas koliko mi se čini
  9. toma84

    PRONAR prikolice

    Sad ćeš morat stavljati na Same zračnu instalaciju, sigurno je sigurno
  10. toma84

    PRONAR prikolice

    Ma mislim da 565 neće imat previše problema s njom po suhom
  11. toma84

    PRONAR prikolice

    Čestitke na prinovi
  12. toma84

    Same

    Teži uteg bi trebao, da, da :mrgreen:
  13. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza)-2009 Ima ta kosa 4 diska šta ne? Dobar posao, dobar
  14. toma84

    PLUG

    Najbolje ti je kupit i imaš svoje, nisu svi ljudi da rado posuduju. Ako ti ne treba za puno dosta ti i dve braze, lakše za spremit i za orat ako imaš malene komade zemlje
  15. toma84

    ŠANANA IMT 565

    A da si vidiš koji drugi traktor, mislim na zapadni, malo si pogledaj, IMT je u zadnje vrijeme loš, našal bi bolji polovni nego novi
  16. toma84

    Same

    A dalje nije islo :mrgreen:
  17. toma84

    PLUG

    Nije puno ako nije pomotan
  18. toma84

    Same

    36 000€, EX 100 bi došao sad toliko koliko i ovaj moj, samo više i to bez pdv-a
  19. toma84

    Same

    Evo slika za Šananu
  20. toma84

    Zetor

    Koliko je IHC imao rs prije generalke, a koliko zetor? Je u pitanju 2511 ili koji drugi? Ovisi i o dijelovima za generalku
  21. toma84

    Same

    Desno od ručnog gasa, nemam slika od toga, stavim kad ih pribavim 8)
  22. toma84

    Sjetva KUKURUZA 2007.-2008.-2009.-2010.

    Re: Sjetva kukuruza 2009 Kod mene se sije tek krajem drugog tjedna i tjedan poslije... Još imam i pola jutra orat :blackeye
  23. toma84

    Marijo

    Dobro dosao na ovaj forum
  24. toma84

    Same

    Normalno, ne zaje... ga
  25. toma84

    Same

    Ne mogu 8) Imam problema s protuutegom :D Ma nema ni ovaj tako puno posla kod mene, cca 200 bala sjenaže, suhog manje, snijeg i tak pomalo nešto. To mu je budući posao. Pitao sam ja za sve manje više, ali se odlučili za ovog nekako Evo još
Na vrh