• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Same

    SAME EXPLORER 95 Classic + SIGMA4 IRON M40
  2. toma84

    Hidraulični top-link

    Re: hidraulični topling To cijena topling-a u trgovini ili ti prodaješ???
  3. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Malo blatobrani smucaju po šasiji. Sve se skida i onaj dio di je osovina od prednje hid. Na šasiji je povareni novi nosač hid. Povezan je i od ispod traktor do zadnje osovine. Bit če slika da kaj počnem raditi
  4. toma84

    Vilice za rolo-bale

    A onda paziš, inače nema veze
  5. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza)-2009 Pa nije to ništa novo, ja startam za cca 2 tjedna najvjerojatnije... Dobar posao 8) Sjedi 5
  6. toma84

    Vilice za rolo-bale

    To bar ni teško 8) Spustiš i mrneš vilice pod balu :mrgreen:
  7. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Montaža Ima vam kaj čudno na Same-tu 8)
  8. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Stoji na SME-u 8) samo imam problem sa bluetooth-om neće mi slike prebacit na komp :(
  9. toma84

    Vilice za rolo-bale

    Zašto je bala vezana??? Neće nikud :mrgreen:
  10. toma84

    ROLO BALIRKA KRONE

    Takvi strojevi nisu jeftini i treba ih održavat, mjenjaju se potrošni dijelovi, a ostalo je ok
  11. toma84

    ivica85

    Čestitke na kupnji. Daj mi reci je ima firma kakvu internet stranicu?
  12. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Kad ga montiraju vidit ćemo koliko diže. Znate kak se veli svakom je njegovo najbolje tako i to :mrgreen: RM je ok, nisam reko da ne valja. Svako kupi kaj može i kaj hoće
  13. toma84

    CASE

    Simpatičan traktorčić, neka te jakooo dugo služi
  14. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati @mario-ista cijena i u agroklasu. Ne ja sam samo pitao za ovaj model. Drugi su skuplji sigurno i to dosta. Hvataljke su 1800€ @zjockoo- nema ali svi zapadni su u toj cijeni 500€ razlike. Jako je masivan za razliku od faić-evog i slovenskih...
  15. toma84

    SRETAN ROĐENDAN FORUMAŠI

    Re: I jos jedan... Sretan rođkas
  16. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Sa pdv. Max diže 1800kg i 4,1m. Ima 560 kg sam utovarivač
  17. toma84

    CASE

    I sam sam čekao 2 tjedna duže stroj, sad doma i sve ok. Kad platiš onda ne možeš dočekat, a oni i malo zavlače sa isporukom
  18. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Od dodatne opreme ima samo treću liniju za hvataljke. Uzeli smo korpu 220 i hvataljke za rolo bale. To mi je dosta za sad :mrgreen: Buntić je težak 11 400 komadića zapadnih novaca
  19. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Evo jučer stiglo, montaža u utorak(tako rekli)
  20. toma84

    Same

    Da mi je jedan taki odma prodajem IMT-jce :mrgreen:
  21. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Kod vas e puno ore,mi jako puno kosimo, sije se sam za vlastite potrebe, a k tome ni ne silira se
  22. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Ko puno ore njemu je potrebniji 3 brazde plug. Mi oremo godišnje oko 10 rali i komadi su mi dosta mali pa mi 3 brazde baš ne pomažu
  23. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Zato ja imam 2x14 i nema problema, moš orat i u 8. mjesecu kad je najsuhlje i 30cm 8)
  24. toma84

    IMT

    565 ti ima mjenjač kao i 560 samo je motor malo jači. 567 i 577 ti imaju 10+2 mjenjač
  25. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Ideššš. Zašto nebi išlo, ima traktor snage za taj plug. Lijepo oranje, a i lijepa kombinacija strojeva 8)
Na vrh