• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. D

    Gorivo ti ljuto ...

    Stvarno mi te žao. Potrošiš čuda nafte a pogotovo mješavine 🤣.
  2. D

    Gorivo ti ljuto ...

    Dobili smo po leđima a i još ćemo dobiti bez obzira na sve.
  3. D

    Gorivo ti ljuto ...

    Navodno da bude nešta preko 10 kuna.
  4. D

    Balansiranje

  5. D

    Balansiranje

    HrvojeS, dali znate gdje bi se mogli balansirati rotori od diskaste roto kose ?
  6. D

    Zetor

    Znam da ide na mjesto amortizera ali me zanima jel ima kakvih prerada u kopčanju cilindra sa jedne i druge strane ? Jer amortizer stoji u koso dok je traktor na ravnom. Kak se ponaša kad se prednji most nagne u lijevo do kraja ? Jel ima ležajeve na krajevima cilindra ili je samo ubačen kao šta...
  7. D

    Zetor

    Jel mi možeš slikati kako je složen cilindar na toj vući ? Moreš tamo u zetorovoj temi staviti slike da ne kvarimo ovdje temu.
  8. D

    Zetor

    Češka vuča je gore. Ne izgleda lijepo ko cararo ali po meni čvršća i masivnija i možda i jeftinija za održavati. Ako ništa drugo barem su semerinzi jeftiniji.
  9. D

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Da Putin možda neće reći da nas ipak more najti iako smo mali ? Ili je fulao Sloveniju.
  10. D

    Zetor

    I kako je u Zetoru naspram Ursusa ? Vožnja, rad.
Na vrh