• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. K

    Massey Ferguson 3080

    Možeš vani kupiti original,a i kod nas zamjensku,vjerujem da je original skuplja dosta.. https://www.farmingparts.com/Mobile/en/Massey-Ferguson-Tandem-Pump---3382280M1/m-m-695.aspx Oko 3600kn sa dostavom u HR original,a zamjenska kod nas Pumpa hidraulike Massey Ferguson
  2. K

    Zetor 6340

    Iskreno vjerujem da bilo koja marka traktora manje snage kao od kolege Airboxa sa tim satima rada godišnje ,bi se šarafalo ,tj bilo bi popravaka..to su ozbiljni sati rada i to uglavnom ljudi imaju duplo jače traktore za takav posao,a ovakvi poput njegovog zetora rade ono što radi njegov imt540...
  3. K

    Massey Ferguson 3080

    Da li lampice na hidraulici svijetle?znaci na ehr-u? Ako sve drugo radi nesto je do samog ehr-a. Napon punjenja akumulatora je dobar?
  4. K

    Massey Ferguson 3080

    Ps.koja tocno lampica svijetli?na instrument tabli ili na hidraulici?
  5. K

    Massey Ferguson 3080

    To ulje ste stavili u hidrauliku? Da li je hidraulika radila prije zamjene?
  6. K

    Massey Ferguson 3080

    Izmjeriti pritisak..prije promjene ulja sve radilo? Koje ulje ste stavili a koje je bilo?koji filter ste stavili?
  7. K

    Pitanja vezana za OPG

    Knjigovođa mu netreba ako nije u pdvu. Valjda nije toliko teško voditi evidenciju prodanih proizvoda i podnesti godišnji dohodak.to su 2 papira a4 formata. A i 400 tinjak kn mjesečno ga vjetovatno ne svrbi. Ali svakako može imati i knjigovođu.
  8. K

    Pitanja vezana za OPG

    Nije ni približno što se tiče iznosa,ali ideš u porez na dohodak kao i u obrtu.. Hoću ti samo reći da možeš i nazvati savjetnika u poreznoj da ti objasni.. Imaš GodisnjiPausalniDohodakSamostaDj
  9. K

    Pitanja vezana za OPG

    Otvaranje opga je isto kao i obrta..moraš biti porezni obveznik.ako si nezaposlen tj zaposlen si u svom opgu. Prije je bilo do 80500kn tko je otvorio opg do 2010.godine..ali toga više nema..najbolje u poreznu izvidit..ne grizu i susretljivi su ako imate sreće;)
  10. K

    Pitanja vezana za OPG

    Moraš dobiti rješenje o otvaranju opga. Ako ne radiš,opg se gleda kao i obrt. Novi opgovci su obveznici poreza na dohodak,ukoliko nisu zaposleni. Prva stanica je porezna nakon otvaranja opga. Sad ako si na zavodu za zapošljavanje,trebaš i tamo..jer otvaranjem opga nisi više nezaposlen. Pripremi...
Na vrh