• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. A

    Krumpir

    Gotovo da nisam ni jednu cimu oštetio. Skratio sam osovine, imao sam višak par kotača sa osovinama. Napravit cu za nagodinu od lima.
  2. A

    Krumpir

    Drugo zagrtanje. Suzio sam kotače na 38 cm
  3. A

    Uzgoj lijeske

    Danas sam mjenjao ljepljive ploce, jos nema ljeskotoca. Iduci tjedan, poslje kise, spricam sa koprivom, gavezom i ljutom paprikom, mozda ga odbijem od napada
  4. A

    Uzgoj lijeske

    Danas obisao lijesku, Istarski krupan, rimski sitan. Koji je razlog?
  5. A

    Uzgoj lijeske

  6. A

    Benkovački sajam

    Prođem 2-3 puta godisnje blizu. Baš imam želju otići. Kao malog me dida često vodio na sajam u Đakovu. To bi me vratilo u to vrijeme
  7. A

    Benkovački sajam

    Mislim da bi taj sajam bio idealan za druzenje forumasa
  8. A

    Krumpir

    Jaja od zlatica vidim kada prskam atomizerom, list odmah otkinem, prskam jednom tjedno, mljeko, kopriva, gavez.. Tako preduhitrim da se izlegu
  9. A

    Krumpir

    Kod nas tek cvjeta, znaci da ima vremena da naraste
  10. A

    Krumpir

    Sa kojim strojem si vadio krumpir?
  11. A

    MIO Honda F600/620

    Bitno je kada kopacice ulaze u zemlju da ide prva, druga pa treca, po crvenoj liniji
  12. A

    Krumpir

    Evo i moj krompir. Sirina redova 80, krenio sa kopacicom pa kidao cimu. Zatim rajcerom, pa se bojao da ce u zemlji nesto ostetiti. na kraju sam stavio razgrtac, i ovako je ispalo. Sat pripreme za 5 minuta posla 😃
  13. A

    MIO Honda F600/620

    Remen je na sporim brzinama, znaci treba ga prebaciti na druge remenice. Raspored motika ima na forumu. Ja sam stavio prije nekoliko godina
  14. A

    MIO Honda F600/620

    Ovdje vidljivo
  15. A

    MIO Honda F600/620

    Mislim da jedan granicnik drzi na maloj remenici a drugi na velikoj, a nikako da oba drze jednu
  16. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Možeš dobiti žuljeve, grbava leđa..ako je dobra trava, najčešće dobiješ sjeno
  17. A

    Pitanja vezana za OPG

    Zna li tko da do sutra treba predati obrazac o prodaji ili proizvonji poljoprivrednih proizvoda? Ja imam obrazac o evidenciji prodaje, to navodno nije taj.
  18. A

    Uzgoj lijeske

    Mozeli mi tko reci sta je vidljivo na slikama. Ono malo smedje, jesuli to osuseni plodovi? Na na drugoj slici, jesu li to zametnuti plodovi?
  19. A

    Uzgoj lijeske

  20. A

    Krumpir

    evo moj krompir
  21. A

    Krumpir

    Ovo mi je kod starog. Sadili isti dan, isto sjeme. Kod mene sve nejednako.neki tek nicu aneki kao ovi
  22. A

    Krumpir

  23. A

    Malčeri

    160 + disk 60, torpedo 6006, oko vocaka 1 spora, ostalo 2-3 spora, ovisi o masi trave. Slabiji traktor bi tesko radio sa njim
  24. A

    Malčeri

    Prije bi se disk prestao vrtiti nakon pola sata rada. Ulje se pregrije. Jucer sam preko 4 sata radio i super je radio Prosle godine je ovaj tanjur napravljen. Tvornicki je bila samo osovina promjera desetak cm, pa se znala zabijati u zemlju
Na vrh