• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. A

    EKO gnojiva, prihrana i sl.

    Folijarna prihrana sa koprivama na povrće i voće, kako koja biljka podnosi
  2. A

    EKO gnojiva, prihrana i sl.

    Pokosio sam koprive, 7kg stavio u 70 litara vode. Cekam fermentaciju. Planiram folijarnu prihranu vocaka i povrća. Ima li tko iskustva?
  3. A

    Pozdrav

    Dobro nam došao
  4. A

    Krumpir

    Čime ćeš prskati?
  5. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Čini mi se da je dobar rejting ove vlade uzrok ovim dezinformacijama. Nekome to ne odgovara. Bernadic je odmah prozvao ministarstvo poljoprivrede. Kao da su se dogovorili.. Nista nije slucajno
  6. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    To ti je kao svaki novac, svasta mozes kupiti
  7. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Nadam se da će kazniti novinare što iznose ove laži.
  8. A

    VIC

    Ogledalo
  9. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Ne. Samo eko
  10. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Eko, 3700 po ha, imam oranice i vocnjake
  11. A

    Uzgoj lijeske

    Nema. Okolo su oranice i jedan kanal sa vrbama
  12. A

    Uzgoj lijeske

    Zna li tko sta su ovi crvici? Pogledao stotinjak stabala, samo na jednom sam ovo vidii.
  13. A

    Prodajem Mio standard priključci

    Zaboravio sam cijene: vadilica krompira 1000kn, vucenafreza 2000kn, sve ostalo po 500kn, poteznicu ne prodajem. Sve je za f620
  14. A

    Prodajem Mio standard priključci

    Prodajem mio standard: Plug rešetkasti, rajcer, vadilica krompira, dva pluga razgrtaca koji se spajaju pa je dvoredni, vučena freza..i mozda se jos nešto nađe
  15. A

    MIO Honda F600/620

    To je bilo sigurno kad si skidao g200 i stavljao loncina, koliko se sjecam :)
  16. A

    MIO Honda F600/620

    Jel to ostecena remenica na motoru? Ili si to napravio da lakse prebacujes remen?
  17. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Dok nije bilo muk, bilo je 723eu, pa jednu godinu dodatno muk pa smo imali malo vise, sad se opet vracamo na nekih 750. I to je to
  18. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Muk je 370 eura, pa kad zbrojimo opet smo na istom
  19. A

    TORPEDO

  20. A

    TORPEDO

    Pokusat cu doteci. To je na spoju okrugle cjevaste rucne i ac pumpe
  21. A

    TORPEDO

    Dok radi a mozda i dok stoji. Sljeva se do casice i kaplje. Stalno fleka ispod. Oprao sam ga pa vidim odakle dolazi. Znaci na kraju cilidra rucne pumpe, na sastavu
  22. A

    TORPEDO

    Pozdrav ekipi, Na 6006 slini mi gorivo na ručnoj pumpi. Ima li tko iskustva. Mjenjati pumpu, zamjenaka ili original? Ili samo brtva?
  23. A

    Pir

    Imam ja skoro hektar, prijatelj oko 10ha. Ne spricamo. Raste visoko, nadjaca korove
  24. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Poljoprivreda, okolis i klimatske su mjera 10, Posljoprivredne prakse korisne za okolis su zelena
  25. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Ne. Nije bilo kontrole
Na vrh