• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Krumpironja

    Prikolice iz kućne radinosti

    Pa sta ne kupis neku od tomo vinkovica, eno jedne prodaje se za 8000kn bez papira dao bi to i jeftinije, 2,5t nosivost, za te pare se ne isplati kretat u proizvodnju
  2. Krumpironja

    Proizvodnja rajčice

    Šta su one bjele licinke po rajčicama? Nešto mi se navuklo na stabiljku, kako da ih se riješim
  3. Krumpironja

    Prikolice iz kućne radinosti

    Ja bi uvijek uzeo tandemku,puno lakše se koristi i traktor bolje vozi
  4. Krumpironja

    Krumpir

    Mospilan, odmah ubije
  5. Krumpironja

    Tv serije 700

    Provjeri zasto ti je otiso ako mislis da je on, prijatelju se pregrijavala i zato je otiso semering, on je to sam rijesio, detalje ne znam
  6. Krumpironja

    GOLDONI

    Export je starija serija 518, drugačiji volan i hauba, drugo je bilo dosta slično, i mjenjač je bio na jednu ručku a kod tebe je vec klasični goldonijev mjenjač
  7. Krumpironja

    Općenito

    Heh dobar put ne, kupi džipa i nemaš problema, samo zalet i gas hehe ja znam tko bi uživo tuda😝
  8. Krumpironja

    GOLDONI

    A teoretski oni su 1,5t nosivost? Njemu to nebi trebo bit problem to je prva jača serija nakon 14ks... Ja samo čekam da uhvatim vremena pozabavit se sa Goldonijevom prikolicom da složim pogon za AC da vidim kako će to ić, hoće li diferencijal od prikolice izdrzat tu silu
  9. Krumpironja

    Antonio Carraro

    Prodaje se jedan na fejsu ko šta ga ja imam, nije skup, Aldo Biagioli, ja orem sa njime i jako sam zadovoljan, preko 30cm dubine ako nije baš neka teška zemlja. https://www.facebook.com/marketplace/item/596084887612922/
  10. Krumpironja

    Tv serije 700

    Ima logike jer osovinu od pumpe podmazuje i vrti zupcanik iz kartera, znači taj semering je jedina granica između ulja iz kartera i ulja koje ide kroz hidrauliku,ako probije ulje od hidraulike bježi u karter i tako ga puni ali to bi se odrazilo i na rad motora jer počne dimit jako i nejednako...
  11. Krumpironja

    Tv serije 700

    Pumpa je spojena na blok motora i ako probije semering, hid ulje ulazi u karter, desilo se frendu na agt-u
  12. Krumpironja

    Općenito

    Teško ti je znat koja bi rasla, teoretski uz pravilnu brigu prema zahtjevima sorte svaka bi trebala rast, šta ne? Evo i video od neki dan
  13. Krumpironja

    Općenito

    A nije ovo radno auto ali sad sam par dana osuden na njega, meni je kangu radno al je stao Ove mašine su najbolje heh spemno čekaju subotu, novo špricanje
  14. Krumpironja

    Općenito

    Ja još čistim, zadnje vinograde u subotu idem opet špricat, vrijeme se stabiliziralo, a crkla pumpa goriva na kangu srecom vise nema blata
  15. Krumpironja

    GOLDONI

    Jednom jer je dosta širok a i neda mi se dva puta jer onda definitvno gubim vrijeme ko i da frezam
  16. Krumpironja

    GOLDONI

    Pa je i ja uvijek frezam, ali ovo je bila prilika da odgodim frezanje jer mi je još malo rano a nakon dugo je pala kiša i trava je krenula...frezat cu pocetkom 7 i još jednom pocetkom 8 i prije berbe prođem sa malčerom. Tako to ide kod mene
  17. Krumpironja

    GOLDONI

    Radio sam prije sa kultivatorom od 5 radnih tijela jača izvedba onaj sa federima na vrhu i nije mi se pokazo dobar ko ovaj za raskopat travu
  18. Krumpironja

    GOLDONI

    Tu je 9 na 120, da je manje nebi valjalo jer se ne pokrivaju a neni nije bitna dubina nego da se prvih 5 cm raskopa i poništi trava, ako trava preraste ide freza ako stignem dok je mala idem sa kultivatorom, ja ne znam kakav efekt imaš od 7 komada na 1,7m širine
  19. Krumpironja

    Općenito

    https://www.facebook.com/marketplace/item/1751580108315429/ https://www.facebook.com/marketplace/item/197881888103222/ Sad biraj šta ti je bliže 😂 Ja sam sa ovima zadovoljan ali volio bi onaj paker valjak ili kako se to vec zove imat iza i da su štelajuće ko ove sa likova ali do 150cm
  20. Krumpironja

    Općenito

    Evo i ovoga sta ja koristim, dobar je ali vinograd mora bit čist ili trava max do 10cm al ne gusta inace se odmah se štopa A gledo sam na oglasima sada se prodava jedan sa hid širenjem od 100 do 130cm nije ni skup oko 3000kn ali ja bi rađe 120-150cm da hvatam od trsa do trsa
  21. Krumpironja

    Općenito

    Ja sam ovih dana prošo sa kultivatorom sve parcele, kod mene su probali par godina ljudi samo malčirat i nije odgovaralo vinogradu tako da kod mene svi rade, blata nemaš jer se ne kopa.
  22. Krumpironja

    GOLDONI

    Za kultivator zemlja mora bit praktički čista znači travica 5-10cm max max...onda to ide lijepo ima učinka jer se ne štopa, sve preko toga ne valja...tu se vidi Iwanho bit ce da je do freze, neću reć loša ali vjerujem da ne spada u neke ozbiljne mašine, ja sam o svojoj već puno pričo i zbilja...
  23. Krumpironja

    GOLDONI

    Pa recimo da je to međuobrada, ako su uvjeti i ako nema trave onda je super, ovdje je bilo vec previse trave i štopalo se, druga mjesta su mi čista trava je taman krenula, prođem jednom i recimo da odgodim frezanje za 10-15 dana...međuobrada između frezanja, kod mene bez frezanja nećeš rijesit...
  24. Krumpironja

    GOLDONI

    Eto čisto da se javim, jako sam zadovoljan sa mašinom, lagan jak okretan i koristan traktor, niti ne znaš da ga voziš
  25. Krumpironja

    Vinogradarski traktori

    A eto onda nabavi pa ces vidit kako ce ti se pokazat na forumu je jako malo vinogradara ako i ima koji to je hobi nista profesionalno
Na vrh