• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. D

    Šta smo radili danas

    Pa šta bi se sad još trebalo i testirati prije odlaska njima ? O jenemte živote
  2. D

    Živjeti od poljoprivrede

    Ti si to shvatio kao provokaciju a ja kao traženje savjeta kako održati zemlju koliko toliko čistom i usput da dobije poticaj, zašto nebi. Ako su mogli neki godinama ubirati poticaj i hladiti jaka u birtiji ili pred trgovinom dok su drugi radili tu zemlju zašto nebi i taj njegov ujak mogao...
  3. D

    Živjeti od poljoprivrede

    Kolega nedavno pričao da se raspitivao za livade da prijavi ali pošto nema više krave nemože dobiti poticaj za njih.
  4. D

    Živjeti od poljoprivrede

    On pročita i shvati post kak njemu paše. Tomato pita šta bi ujak mogao raditi a da mu ne uzima puno vremena. Tomata ne zanima zemlja. Poticaj na travu, livadu više ne može dobiti ako nema stoke. Barem je tako kod mene.
  5. D

    Zetor

    Čestitam 👍. Idući put još malo noviji
  6. D

    Zetor

    Kod mene kolega dovezao 5245 na vučnoj, istrpao i sutra dan zeko neće upaliti. Do popodne frka, majstori dolaze, šarafi se. Sve dok se nije sjetio zaviriti u rezervar.
  7. D

    Plugovi

    Tak kverni je 2+1+1.
  8. D

    Plugovi

    Donje kopčanje prebaci u prednju rupu. Meni je isto bilo preblizu traktoru. Cilindar mi je udarao u kabinu.
  9. D

    Plugovi

    Čestitam. Samo, moram prigovoriti, ima posebna tema za te plugove a ne u sve i svašta 🤣 👍. Meni je 120 kila utega bilo na knap za nošenje.
  10. D

    Umjetna gnojiva

    Neki da se raspitivao. Zorka 8x15x15 590 kuna. Kan isto toliko. Kaže da kutinskog niti nema. Jel to vama daju rabat na količinu ili je to redovna cijena ?
Na vrh