• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. D

    IMT 560

    Mislim da ti to niko nebu dao da vadiš dizne i da mu čačkaš po motoru.
  2. D

    Radovi u šumi, izrada drva

  3. D

    Video isječci

    Malo duže traje ali zanimljivo kako ravna limariju
  4. D

    Lanci za vaše motorne pile

    Gledao sam brušenje lanca sa šesterokutnom turpijom. To mi se nekako više sviđa i probao bi to ali nigdje nemogu naći takvu turpiju.
  5. D

    Zetor 5011

    Neznam da ima ikakve šanse da upali ako se fulaju ti zubi.
  6. D

    Radovi u šumi, izrada drva

    Još bude, stvarno, naučio srušiti drvo 🤭
  7. D

    Radovi u šumi, izrada drva

    Najbolje da slikaš drvo, 🤭, koje oćeš srušiti pa da ti probamo ponoći šta i kak napraviti. Ali to mora biti profi pila i novi lanac inače ništa od posla. Za bežanje po brdu su ti najbolje kopačke 🤭.
  8. D

    Radovi u šumi, izrada drva

    A i kola su tamo, negdje.
  9. D

    Radovi u šumi, izrada drva

    Opet bu ona sirotica ostala u gredencu a raketa u garaži od tolikog posla i znanja 🤣
  10. D

    SMIJEŠNE SLIKE

  11. D

    Plugovi Lemken

    Tu težinu nisam ja izmislio nego zastupnici lemkena tak da ako oni nemaju njihove specifikacije onda neznam ko bi mogao imati. Uostalom da je teži, npr kao moj kverneland, vjeruj mi da ga nebi prevezao, sa tri brazde, sa zetorom od kuće do tamo gdje si ga vozio. Evo ti još jedan primjer...
  12. D

    Plugovi Lemken

    Sad sam našao podatak o težini. Lemkena opal 090 3 brazde težina 550 kila.
  13. D

    ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

    Malo iz današnje turneje
  14. D

    Ursus C-355 VELIKI

    Moj Ursus onog mog kvernelanda sa dvije brazde nije mogao podići do kraja a voziti sam ga morao u rikverc. Sa tri brazde ga nebi mogao odvojiti od zemlje.
  15. D

    SMIJEŠNE SLIKE

    Kaže u naslovu, Uspomena sa dočeka nove 🤣
  16. D

    SMIJEŠNE SLIKE

  17. D

    Zetor 6340

    Ne pregrijava se, ne troši ulja, barem ne više nego prije, čak i manje. Jedino kad dugo, baš dugo radi u leru baca ulje na auspuh. Auspuh bude sav mastan. I na grani od auspuha se vidi da je masno. Staviti samo klip ili cijeli sklop, cilindar i klip ? Zanima me najviše zbog ležaja letećih ...
  18. D

    Zetor 6340

    Četvrti klip ima, doslovno, lufta u cilindru. Nisam slikao kad je bilo rastavljeno. Šta sad najpametnije napraviti ? Osim generalke, jer ostala tri cilindra i klipa nemaju neke znakove trošenja.
  19. D

    Zetor

    Ja stavim nitro temeljne boje na vijke. Za sad nije niti jedan odpustio.
  20. D

    Iskustva s alatom

    Jesi siguran da nisi fulao koji kut kartuše ? Baš me zanima kak izgleda sa donje strane.
  21. D

    IMT 539 i 533

    Neznam. Htio kupiti novu ursusovu pumpu ispod 5000 kuna je nisam našao. Ona zetorova ide do max 2200 obrtaj i curi dosta na onu osovinu gasa i ulje i nafta. Htio kupiti novu zetorovu, e tu su već cijene malo veće, preko 6000 kuna. Ja neznam jel ima ili nema dijelova. A i već mi je pun kufer...
  22. D

    JOHN DEERE

    Znam da nije za uspoređivati Ursus i jd ali meni je Ursus gubio vodu samo dok radi. Na čepu za nalijevanje ulja se stvarala emulzija jer nema odušak za pare kao jd ili Zetor. Na kraju je bila krivica u bloku. Pojeden od hrđe i curilo je pokraj gumica cilindara. Nadam se da nije takav kvar kod tebe.
  23. D

    IMT 539 i 533

    Taj Marko je išao kupiti dvije polovne pumpe u Sloveniju da bi složio moju i još jednu jer za njih nema novih dijelova. Regulator bio totalno razj.... Znači dečko si daje truda. Koliko znam rijetko koji bošista se oče zaj... sa regulatorom.
  24. D

    IMT 539 i 533

    Radi sasvim dobro. Barem po meni. Ona zetorova curi na sve strane. Ovu moram još malo zakrenuti na bloku da bolje pali.
Na vrh