• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Z

    Šta smo radili danas

    Vjerojatno je Jonseered 21?? ( 59) ali kakav je to filter zraka ? Jel to u orginalu tak , kad je odozgo zatvoren jel joj dovoljno zraka od ispod ?
  2. Z

    MIO standard F-400

    I to više puta i vrstu i količinu .
  3. Z

    Radovi u šumi, izrada drva

    Samo još ove i više neću bit dosadan , nisam baš neki fotogeničan tip , al nečakov mob ima super kameru pa ne mogu odoljeti .
  4. Z

    Radovi u šumi, izrada drva

    Nije baš rad u šumi ,ali je rušenje na malo zeznutom mjestu .Blizina kablova i kuća , glavni akteri nećaci i majmun na drvu ( iliti ga ja osobno)
  5. Z

    hidraulika na pe18

    https://poljoprivredni-forum.com/threads/pe-18.29231/
  6. Z

    Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

    Valjda 3 DCL na 15 L benzina, tj. 1 DCL na 5 L benzina
  7. Z

    Trimeri

    Sve je lijepo rećeno , ali treba uzeti u obzir koju debljinu flaksa može staviti u glavu . Badava kupuješ 3 ako je najdeblji koji ide u glavu 2.4 ili 2.7
  8. Z

    Krumpir

    Evo ti moje kombinacije , remen na sporije , 1. brzina i doma odrađeni kotaći . Funkcionira čak i u težoj zemjli samo dobro nabrusit nož . i još jedna slikica .....
  9. Z

    Zelena gnojidba

    Ček malo pa zar nije heljda zapravo hajdina kaša koja se stavlja u čurke ,devenjice ,krvavice . Pa ako je tako onda je masa za zelenu gnojidbu samo nusprodukt a glavna ili glavni proizvod je hajdina kaša koja zna itekako imati dobru cjenu (pa hnisam valjda opet pomješal lončiće) .
  10. Z

    Stare slike poljoprivrede

    Meni se čini da oni gore nisu u trsju već prije u krumpiru , nekak mi lišće vleće na grah i dost su retki kolci za trsje a ženi je pod nogama dost velika tikva . Prije su imali takvu naviku da su po krumpiru sadili i grah i tikve , inaće slika je ok .
Na vrh