• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Case4220

    Stočni grašak za zrno

    A hvala vam ljudi 😁😁👋👋🍻🍻
  2. Case4220

    Stočni grašak za zrno

    Znaci u sub bi bilo dobro? Bojim se da ga mraz ne sjebe 🤣 nebi trebao??
  3. Case4220

    Lucerna

    Pozdrav, što kažete kad bi bilo oke posijati lucernu , još čekati ili bi već trebalo?
  4. Case4220

    Stočni grašak za zrno

    Pozdrav, dal bi bilo oke sad u subotu sijati jari za zrno grašak? Kad su otp rokovi najbolji?
  5. Case4220

    JEČAM sjetva-žetva 2012-2026

    Moja greška 20.10 sry 🫣🫣🫣🫣
  6. Case4220

    JEČAM sjetva-žetva 2012-2026

    20.11 Ne, išao točno kako piše, split aplikacija nicogan + calaris , al isto mi je i na suncokretištu 😤 mislim da ne vrijedi prije 11 mjeseca sijati
  7. Case4220

    JEČAM sjetva-žetva 2012-2026

    Kako mu pomoći, ako uopće ima pomoći 🤣🤣
  8. Case4220

    Oranje, oranje, oranje...4

    Ne znam u koju temu ubacit , ali evo malo zajebancije 🤣🤣
  9. Case4220

    Soja

    Dal bi se sjetvom postrne soje 000 mogli pobrat potpore za konzervacijsku, leguminoze , a i soju 😁
  10. Case4220

    Lucerna

    Ma ti si pijan 😁
Na vrh