• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. K

    SJENAŽA (travna silaža)

    Idem i na posao još uvijek.nemam puno zemlje da bih mogao samo od toga živjeti. Iako sam još 19ha pašnjaka upisao,al trebao bih još barem toliko dok se sve otele junice pa ću imati uvjete za 1UG=1ha;) Zasada dok mogu ovako budem gurao:)
  2. K

    Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

    Mislim da od 1.1.2018. Je 85 tisuća. Ako je bitno od kada najbolje u poreznoj pitati jer nisam 100% siguran.
  3. K

    Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

    85000 ti je sad i gleda se u tekućoj godini(1.1 - 31.12)
  4. K

    SJENAŽA (travna silaža)

    Kupio 26.još moram 4. Krava tele,ali možda jedan dio bude i za mužnju..ali to moram sam sa sobom rasčistiti..jer prvenstveno mi je hrana za zimu prioritet i rekonstrukcija štale s obzirom da sam kupio grunt u Lonjskom polju..pa ćemo vidjeti kako dalje. Laktofriz sam isto kupio. Sad što mi se...
  5. K

    Massey Ferguson serije 300 ('91.-'97.g)

    Za te pare se može solidan traktor naći..ovisi što ti treba?
  6. K

    Massey Ferguson serije 300 ('91.-'97.g)

    Moraš gledat sve.kao i na svakom rabljenom. Dosta su rijetki na cesti i kod mene ima jedan 375 ili 390,neznam točno. Non stop je na cesti sa prikolicom i vozi nekakva drva,okrajke,piljevinu itd...da je u kakvom kvaru nebi ga vidio,a svaki dan ga vidim. Znam da su poprilično skupi i sad na tebi...
  7. K

    Malčeri

    Traktor je massey 3060,ima oko 4 tone a širok je 203cm. A malčer je maschio giraffa 185. Gledali smo tehnosa 220 na ruci ali ima oko 900kg,pa bi bilo problema kad ga staviš skroz na stranu i ako je nagib..a toga imam najviše.
  8. K

    Malčeri

    Ja sa 80ks kosim sa 185 zahvatom.je da je malčer na ruci,ali težak je 800kg..veći bi bio kritičniji.. Što laganije idem to bolje izgleda.
  9. K

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Ima jedan vic: idu Mujo i Haso ulicom i vide drek na cesti,kaže Mujo Hasi : dam ti 100eura ako pojedeš drek. Ovaj si misli 100e je 100e i pojede drek. Idu dalje i opet naiđu na drek i kaže sad Haso Muji: ajd ti za 100e pojedi drek. I ovaj to i napravi. Nastave oni dalje i kažu jedan drugome,e...
  10. K

    Automobili

    Kak na tehničkom bez toga?i sam sam u nekim kombinacijama da nam treba još jedan auto,a čak i dizeli su u igri, ali me te dpf-egr bolesti hlade od dizela..iako ne radimo neku kilometražu da bi mi prioritet bila ušteda goriva,pa me zanima da li tehnički ide bez brige bez navedenih stvari...?
Na vrh