• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Frenki F3

    Zetor 5211 starac u finom odijelu

    Svaka krpa najde zakrpu :rolleyes:
  2. Frenki F3

    Zetor 5211 starac u finom odijelu

    Ekipo, pitanje: dal u osovini vilice za uključivanje špere ima kakvi semering/gumica? Uspio očistiti kučište i uopće nema pojasa ŕučne+ štangica. Naravno, jer to ne treba🤨. Idem sad rasturiti kočnice i ponedeljak gas po dijelove. Ako imate još koji savjet, hvala unapred.
  3. Frenki F3

    Zetor 5211 starac u finom odijelu

    Eto, zanimljivo:
  4. Frenki F3

    Zetor 5211 starac u finom odijelu

    Dečki, znal sam da od skoro 40 g. starog stroja ne mogu očekivat čuda, ali nekak sam dojma da čega god se dotaknem-sve ima simptome dotrajalosti. Istina, dijelovi su jeftini, upoznal sam sve dućane na potezu Zelina-Križevci-Vž😄tak da ima to i svoje dobre strane. Odlučil sam to sve posložiti da...
  5. Frenki F3

    Zetor 5211 starac u finom odijelu

    Da, nekak sam i mislil da mora kabina u zrak i reduktor dole. Bit će zabavno uglavnom😶.. Hvala
  6. Frenki F3

    Zetor 5211 starac u finom odijelu

    8cigli, 86god.registriran god.dana!! Sat? Ne radi al mislim da piše 2700😂...ugradit ću onaj brojač sati jer obrtomjer radi ili kupiti novi satomjer/obrtomjer komplet ( samo da žena ne sazna )🤣
  7. Frenki F3

    Zetor 5211 starac u finom odijelu

    I sad pitanje ako mi tko može odgovoriti: propušta hidraulično ulje kroz one rupice u zadnjem dijelu od ispod kardana otprilike. Ima tko ideju? Nadam se da nebude trebal širom na dva tri dijela😡
  8. Frenki F3

    Zetor 5211 starac u finom odijelu

    Prije toga nisam odvajal kočnice i naknadno sam shvatil da lijeva aktivira desnu stranu i obrnuto. S tim da desna slabije koči. I nema one poluge za ručnu (desna strana)koja ulazi kroz onu rupu u kučište. Moral bude reduktor dole, mi se vidi😬
  9. Frenki F3

    Zetor 5211 starac u finom odijelu

    I onda glavno, lijevi veliki kotač ima lufta, ajde pritegnem na ona dva šarafa, sad je ok, ali u drugom iznenađenje, komadi lagera u poklopcu boč.reduktora
  10. Frenki F3

    Zetor 5211 starac u finom odijelu

    Promijenim sva ulja/ filtere u motoru, getribi i boč.reduktorima ( desni je bil praktično suh ) , antifriz , crijeva vode, neke lajtunge i to sve izgleda normalno ne?
Na vrh