• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Hass

    BROJEVI BOJE POLJOPRIVREDNE MEHANIZACIJE

    Bok dali netko zna koji Ral boje je crvena od Agromehanike ?
  2. Hass

    Prskalice

    Ove mi djeluju dosta jake, koje da gdje onda kojeg proizvođača radi se o polovnoj prskalici do nekih 1500€ znam za Hardi i te ali ne znam kako je sa dijelovima za njih
  3. Hass

    Prskalice

    Kako vam se čine ove Leško prskalice dali se isplati kupiti tako nešto, 600l i 12m grane nivelirajuče
  4. Hass

    Torpedo TD 4506

    Uz malo utega naprijed i ako je hidraulika ispravna može on to ako je viličar neke lake konstrukcije
  5. Hass

    Torpedo TD 4506

    Imam ja 4506 i viličar lakše izvedbe, što bi dizao sa njim ?
  6. Hass

    Kupujem Kupujem prskalicu Agromehanika

    Kupujem prskalicu kao sa slike Agromehanika od 600l i 12m grane u x obavezno nivelacija, pa ako netko ima takvu neka ponudi
  7. Hass

    Prskalice

    Bok, dali netko od vas ima prskalicu Agromehanika 600l i 12m grane sa nivelacijom kao na slici. Zanima me kako radi nivelacija na njima i dali je pametnije kupiti takvu polovnu ili neku novu Poljsku, cijene su tu negdje
  8. Hass

    Kukuruz 2023

    Većina kukuruza je kasnije sijano, vlage u zemlji ima i kukuruz je zelen dok dođe jesen ako budu magle bude teško spustiti vlagu ispod 20% a sušenje je dosta skupo pa iako če biti dobar prinos budu dosta velike vlage i tu če nam najviše odbijati
  9. Hass

    Kukuruz 2023

    0.15€ ali vjerojatno i manje od toga
  10. Hass

    Zelena gnojidba

    I ja sam razmišljao o tome ali grahorica kod nas 4€ možda ozimi grašak i neka žitarica
Na vrh