• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

_markach_

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Re: NEW AGRO

ovo je obnavljanje teme do sad bilo a bit če i dalje imam malo više vremena pa budem aktivniji na forumu skužil sam one fore sa digitalcem i postavljanjem slika mada je bilo iprije neke slike odnosno rakovice...koje sam se riješil.....jednostavno slaba veza pa mi se ne dalo čekat....pozdraaf
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: NEW AGRO

dobrodošao opet ;)
dobar plug..a zakaj imaš gore okrenuta ona pera na kraju :scratch :scratch
rotobrana 3m??
to sve tjera hurli???
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Re: NEW AGRO

marko hurlimann xa86 kaže:
dobrodošao opet ;)
dobar plug..a zakaj imaš gore okrenuta ona pera na kraju :scratch :scratch
rotobrana 3m??
to sve tjera hurli???
poz! pera su gore ostale još od prjevoza auto prikolicom ,tek smo ga kupili,a kaj se tiče ostalog rotobrane idu i pokušat ču sad sa sijaćicu još iza prikopčat a poslije možda i sijaćicu za žito kad je kupim i sve to tjera hurli 8)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: NEW AGRO

markach dobrodošao na forum
daj nabaci slike od deutz75 s utovarivačem ako imaš?
lijepi traktori svaka čast vidi se da držiš do njih
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Re: NEW AGRO

kikic MF kaže:
markach dobrodošao na forum
daj nabaci slike od deutz75 s utovarivačem ako imaš?
lijepi traktori svaka čast vidi se da držiš do njih
poz! slike trenutno nemam jer nisam još sredil utovarivač a mislim stavit mu i treći cilindar radi lakšeg rada mada i s ručkom na sajlu išlo nekak
hvala-u traktore je puno vremena uloženo npr.jedna zima za 40 06 a za 70 06 jedno ljeto uz sav ostali posel,žao mi je kaj slike nemam one kakvi su bili prije a bili su koma
Deutz 40 ima preko 10 000rh a 70 ima sigurno a i točno 18 800 -nešt sitno moral bi pogledat,jer mu se sat već jednom okrenuo i počelo drugi put od nule, ipak je to švabo
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel si možda kaj delal oko utovarivača z deutz???, imaš koju sliku dok je na traktoru?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
ŠANANA kaže:
Jel si možda kaj delal oko utovarivača z deutz???, imaš koju sliku dok je na traktoru?
ah nikako da dojde na red trebalo bi ga pofarbat i ugradit cilindar za priključke a nije mi ni od neke presudne važnosti za sad....a slika nemam ali koristio sam ga za skidanje sloja zemlje u dvorištu ,ravnanje odnosno zavažanje asfaltom(drobljenim) kad bude sređen bit će.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
........jedna zanimljiva moja glupost.... :scratch



..ne radim tak to samo sam premjestil sjetvospremač kojeg bas i ne koristim eh ta rotobrana..
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
kikic MF kaže:
a jesi probao radit tako ili si to samo zakpčio?
nebi loše bilo probat ,nisam jos videl nikog ni čuo za tak nesto malo bezveze al trebalo bi probat...haha.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Deutz u ulozi mini kombinirke,dobra stvar za ono kaj i kolko mi treba ,npr.kopanje temelja i proširivanje ulaza s 3m na 5m , zavažanje dvorista i puta sa drobljenim asfaltom....


 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
abrkili kaže:
lijepo ,samo jel ti nije predaleko utovarivač naprijed?
e dosta ga ima naprijed kaj i nije tolko loše zbog utovara na prikolicu a valjda ti stariji moraju tak bit, ipak je sve to iz 1971.g.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
.,..,malo da proslavim :partyman: :gitarist: svoj 400-ti post na forumu koji sam počel pratiti jos daleke 2007.g. i koji se do sad puno promjenio i povećao s članovima *svaka nam čast*

...puno se promijenilo toga na forumu , puno korisnih stvari ,savjeta....i svega ostaloga sam pročitao i naučio nešto samo više nista manje , jer čovjek uči dok živ
..i kod mene je bilo promjena a najveće promjene su kod povećanja zemlje tak da trenutno imam preko 40 rali i stalno pomalo podižem svoje rali (k.jutra)

.u mehanizaciji imam prinovu a to je Torpedo 75 06 :mrgreen:
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
.ovo me podsjeća na "vlak u snijegu" :)



malo je u lošijem stanju ali sredit ću ja to s vremenom



 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
budeš ti njega sredio :mrgreen:

nego jel to bude 4 traktor na domačinstvu il planraš prodati kojeg deutza, il pak hurlimana?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
kako to da si se odlučio za torpeda???
vidim da si tražio dosta. dugo.
koji je to 75???
kolko si ga plati ako nije tajna?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
ŠANANA kaže:
budeš ti njega sredio :mrgreen:

nego jel to bude 4 traktor na domačinstvu il planraš prodati kojeg deutza, il pak hurlimana?

sve se da sredit pa ću i to ,treba nekih 7-10t. kn i opet bude ko nov, trenutno je to 4. traktor na gruntu,ima više opcija,ako ću kaj prodat onda će to biti prvo Hurli to jest zamjenit ga za DF :mrgreen:


kikic MF kaže:
kako to da si se odlučio za torpeda???
vidim da si tražio dosta. dugo.
koji je to 75???
kolko si ga plati ako nije tajna?

torpedo je upao slučajno odnossno bilo je jos torpeda ali ovaj mi je bio najbliži,torpeda ima više nego Deutza na ponudi tak da se nađe ali deutz sam tražio skoro 1,5.g.ma dugooo
to je torpedo 7506 81.g. kupljeno od 1.vl.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
markach kaže:
ŠANANA kaže:
budeš ti njega sredio :mrgreen:

nego jel to bude 4 traktor na domačinstvu il planraš prodati kojeg deutza, il pak hurlimana?
ako ću kaj prodat onda će to biti prvo Hurli to jest zamjenit ga za DF :mrgreen: .
Sad se ljutim :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh