• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

aca19851

  • Temu pokrenuo aca19851
  • Datum prvog posta
A

aca19851

Guest
Pozdrav svima,obradjujem oko 30 hektara zemlje sa traktorom IMT 577 pa cesto imam problema sa hidraulikom jer ne moze da izdrzi trobrazne plugove kupovao sam novu pumpu pa mi je pucao poklopac hidraulika pa sam zato odlucio da kupim neki Massey ferguson i nasao sam model 3080, 1989 godiste pa me zanima kakvi su to traktori ako je neko imao iskustva sa njima jer cuo sam price da im je losa elektronika. Hvala unapred na informacijama.
 
I

iksi

Guest
Re: Massey ferguson 3080

dobro nam dosao,mtz 820 nemoze da izdrzi trobrazni plug po neki
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Re: Massey ferguson 3080

A vidi, dok ga ides kupit provjeri jel sve ispravno i jel radi. Ako sada radi nema razloga da kasnije ne radi. Znaci ako ti u startu nest nije u redu zaboravi odma ili ako ti covjek veli to samo ovo ili samo ono onda ti njemu reci nek on to slozi tj poravi da bude kako spada pa onda dogovarajte. Ako nece rusi mu cijenu. Elektronika se lako rijesi jer nije to Enterprajz... ipak je to tehnologija vec 20 godina stara i ima majstora koji ju drze u malom prstu i znaju sta treba napravit. Veci je problem ako nesto nije u redu s mehanicke strane npr getriba, e onda idu igre bez granica.
3080 ako je donekle uredan stroj sluzit ce te dobro i bit ces prezadovoljan ali nemoj misliti da ces ga odrzavati ko IMT_a i ocekivati da ti radi dugo godina bez problema. Nema sanse. Ulja i filteri redovito pod OBAVEZNO i onda si miran.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: Massey ferguson 3080

Ja bi prodao moj 3080jer skoro ništa ne radi u 2 godine napravio 200 sati..
Ove godine potanjurao 20 jutara 1 puta tragom i vozi vodu za prskanje i to je sve što je radio .


photo sharing
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: Massey ferguson 3080

Nisam jos prodao moram staviti na njuskalo a zena baš i ne bi da prodamo...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Re: Massey ferguson 3080

Dobro došel
 
A

aca19851

Guest
Re: Massey ferguson 3080

A vidi, dok ga ides kupit provjeri jel sve ispravno i jel radi. Ako sada radi nema razloga da kasnije ne radi. Znaci ako ti u startu nest nije u redu zaboravi odma ili ako ti covjek veli to samo ovo ili samo ono onda ti njemu reci nek on to slozi tj poravi da bude kako spada pa onda dogovarajte. Ako nece rusi mu cijenu. Elektronika se lako rijesi jer nije to Enterprajz... ipak je to tehnologija vec 20 godina stara i ima majstora koji ju drze u malom prstu i znaju sta treba napravit. Veci je problem ako nesto nije u redu s mehanicke strane npr getriba, e onda idu igre bez granica.
3080 ako je donekle uredan stroj sluzit ce te dobro i bit ces prezadovoljan ali nemoj misliti da ces ga odrzavati ko IMT_a i ocekivati da ti radi dugo godina bez problema. Nema sanse. Ulja i filteri redovito pod OBAVEZNO i onda si miran.

Hvala puno na savetu, nisam kupio taj traktor jer mu se povremeno ukljucivala lampa za hidrauliku i tada mu neradi prednja vuca. Sada sam gledao Massey 699 u dobrom stanju nema ni elektronike na njemu samo sto je malo stariji 85 godiste. Neznam kako su se oni pokazali?
 

Najnoviji postovi

Na vrh