• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

adonis basser

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Pozdrav svim forumašima. Bavim se uzojem svinja ( 130 krmača i tovilište od 700 tovljenika ).
Obrađujem 130 ha zemlje .
Od mehanizacije imam traktor hurliman 100 ks i zetor 6911 sa popratnom mehanizacijom koja je poprilično zastarjela.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
i tebi pozdrav,ti si malo veči gazda onda ja nikoga ni nepoznam u našem kraju da toliko obrađuje
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
i tebi pozdrav,ti si malo veči gazda onda ja nikoga ni nepoznam u našem kraju da toliko obrađuje

ovo mi prva godina da toliko obrađujem. do prošle godine sam obrađivao 40 ha.
s obzirom na zastarjelu mehanizaciju koju imam mislim da budem se naradil i napatil ove godine
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Pozdrav svim forumašima. Bavim se uzojem svinja ( 130 krmača i tovilište od 700 tovljenika ).
Obrađujem 130 ha zemlje .
Od mehanizacije imam traktor hurliman 100 ks i zetor 6911 sa popratnom mehanizacijom koja je poprilično zastarjela.

dobro dosao!
ali kad mislis poorat 130 hektara sa traktorom od 100ks?
 

Najnoviji postovi

Na vrh