• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Aeromiting Sisak 2009

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
U okolici Siska na poljoprivrednom aerodromu nekadašnje farme i poljoprivrednog dobra iz ex Yu Šašina greda zadnjih nekoliko godina održava se aeromiting pa evo par fotki ako nekoga zanima s malim zakašnjenjem nisam prije uspio stavit slike.





















Malo su prebrzi za uhvatit u letu bilo je razno raznih letjelica oko 30 kom. od bespilotnih, zmajeva, poljoprivrednih i vojnih trenažnih, padobranci, akrobatski program i tako dalje.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Interesantno ..u lučkom je bilo manje ovih lakih ili ultra lakih ..ali je bio Đurin helikopter ..pa se sav svijet motao oko njega
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Ma ovdje klasika zmajevi i slične lake letjelice, cesne, pilatusi, antonovi itd. prošle godine je bio helikopter za ovu nisam siguran ja sam već pred kraj došao.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Uf, naježim se na zvuk rotaxsovog motorića od 60-65ks...
Par puta me rođo provozao na zmaju, uf, osjećaj ajme, pogotovo kad ga je palio a on neće na alnaser da sastavi :blackeye ...
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Ma idu te male zvjeri skoro pa okomito u zrak ma ja sam od malih nogu lud za takvim stvarima, avioni, zmajevi, padobrani.
 

Najnoviji postovi

Na vrh