• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agrifarm 450 LOK

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ako misliš na ovaj, meni se dopada. Bil je u užem izboru kad sam kupoval traktor.
Kaj znači LOK na kraju?
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Da na tog mislim.Nemam pojma tako su mi poslali u ponudi ja sam samo prepisao.Sta mislis posto je tu negdje sa cijenom i velicinim usporedba sa Tuberom 40?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Meni to izgleda ko Landini Mistral, samo s Lombardini motorom.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Landini, ARGO group, radi mjenjače, a motore oduvjek kupuje. Uglavnom Perkins.

Vjerujem da delaju mjenjače i za ove malce.
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Onda bi to moralo biti dosta solidno.ima gdje u Hrvatskoj za pogledati,odnosno dali ima koji zastupnik?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Pogledaj New Hollanda. On ti je rebrandirani Landini.
Samo je motor različit.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Onda bi to moralo biti dosta solidno.ima gdje u Hrvatskoj za pogledati,odnosno dali ima koji zastupnik?

nisam čul da ih prodaje netko u HR, ali u SLO ih prodaje Vrbek i Šmarja pri Jelšah . To je oko 13 km od Rogaške slatine prema Celju.

Meni se taj traktor čini dosta boljim od Tubera. Jedino prednost Tubera je da imaš servis pod nosom, a za ovog baš i ne.
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Da za njega nema servis za mjenjač eventualno,za motor ima.Trebalo bi ga probat to sigurno prije nego ga uzmem eventualno
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh