• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

agrotron 135

kokolo1234

Novi član
Tu od
30 Srp 2018
Poruka
4
Pozdrav ljudi!

Imam pitanje što se tiče hidraulike, jeli iko od vas imao problem da traktor nije htio spuštati, a dizati je htio? provjerio sam sve i neznam što da radim, dali je neko radio kompjtor pa da ima shemu za njega? ili gdi ju mogu nabaviti? pošto kod mene ima dosta električara koji se kuže u to, ali oduzelo bi im puno vremena da sad idu sve odlemljivati pa natrag zaljemljivat da sve provjere. Svaka pomoć bi mi dobro došla. Hvala! :D
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Jel misliš na spuštanje kad je opterečenje na hidrauliku ili kad je hidraulik bez opterečenja?
 

kokolo1234

Novi član
Tu od
30 Srp 2018
Poruka
4
Znaci meni ehr oce dici, ali nece spustiti znaci nesto je problem sa kompjutorom jer kad stavim na spustanje fina hidraulika na potenciometru kad doce u fazu da treba ugasiti ventil za dizanje i ukljuciti ventil za spustanje tu se samo ugasi lampica od dizanja i ne upali se lampica za spustanje i ne upali ventil. Znaci po tome da je cjela strana za spustanje krepa, a za dizanje radi
 

Najnoviji postovi

Na vrh