• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agt 850

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Evo sliko modela 850 sa AGRE sejma u SLO.

http://www.mojalbum.com/reider/agt/foto/21040954#21040847

Ali običan model traktorja 850 ima najmanju cenu 15300 eur.Crvena boja,ozke 7,5x16 kotače,to ti je osnovno.Sve drugo se doplati.Boja crna košta te 1200 eur!!!!onda su ti razvodniki hidravlike dodatni,veči kotači,reverzibinost,kabina,spredaj hidravlika i sve se doplati i dobije.

Ali koliko sam skužio model 860 sa ful opremo koju se može dobiti košta vas tamo među 24 i 25 hiljada eura.Vidio sam ga stajati ali žao mi je nisam ga slikao!!:icon_confused:

A još ovo-model normal kod 850 nemoguče je doplatiti elektro uključivanje bblokada,ali model reverzibilni ima to serijsko namješteno.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ne znam popravljati poruke.Nešto je promjenjeno na stranici ali želim kazati,da AGT 860,koji je koštao 24.500 eur na sejmu nije to ful cena,a to je cjena tog traktora na sejmu koji se kazao,ali ful oprema tog traktora može biti JOŠ veča.Na Slo forumu ,neko je kazao,da vidio je ceno sa neko ful opremo oko 30 hiljade eura.
Samo tako,da ne bih pričao laži,htio sam kazati.

LP
 
Na vrh