• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AirBoX

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Pozdrav svima! Zovem se Josip Poljak, dolazim iz mjesta Lovas kraj Vukovara/Iloka, 19 mi je godina, završio srednju za Poljoprivrednog tehničara - Fitofarmaceuta, sad vijam fax. Hortikultura, ratarstvo ili mehanizacija, nešto od toga. Inače se bavim nogometom, u slobodno vrijeme šarafam po svemu, od motora, auta, traktora i ostalih prčkarija. Volim vidit kako šta radi, ako mogu nešto svoje napraviti, a da odrađuje posao, volim napraviti.

Od mehanizacije posjedujem "veći" IMT 540 Deluxe, nedavno generalno sređen, u planu je farbanje i instalacija nanovo. Koristi se za sve poslove koje dosada nije mogao mehanički podnjeti zbog loše kompresije, sad ponovno ore, drlja, tanjura, sije etc...

Posjedujem i "manji" TV (Tomo Vinković) tt830s, koji je 4 godine stajao pod nadstrešnjicom bez paljenja, neki levat u 2 navrata ukrao akumulator :/ pa više nismo ni pokušavali, a nije se baš pretjerano niti koristio. On mi je i glavni razlog priključivanja ovom forumu jer sam primjetio da se dosta vlasnika TV-a ovdje obraća za pomoć, pa bi stoga i ja htio potražiti istu. Jer ga želim vratiti u vozno stanje, nabaviti frezu za bašću, i neki malčer/kosilicu za vinograd.

Ukratko bi to bilo to od mene. Vidimo se u temama :D
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,255
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Pozdrav AirBoX, dobrodošao na Poljoprivredni Forum!


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh