• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

aktivacija (nakon registriranja)

  • Temu pokrenuo Guest
  • Datum prvog posta
G

Guest

Guest
registrira sam se prije koji tjedan i nikako nemogu aktrivirat.svaki put kad pokusam tj. kad probam stari ili zatrazim novi aktivacijski mail i dobijem ga kad kliknem za aktiviranje pojavi mi se ova poruka "Aktivacijski ključ koji si unio/la ne odgovara niti jednom u bazi podataka" zbog cega a pisalo mi je da san sve uspjesno obavio!? molim pomoc jer me ovo izluduje vise! hvala nick je lombardini!
 
B

Bobo

Guest
Korisnicki racun "lombardini" je aktiviran. Zelim ugodan i sto duzi boravak na nasem forumu!

Ako bude jos kakvih problema, slobodno se javi ili preko privatne poruke meni ii nekom moderatoru, ili na ovu temu.
 
G

Guest

Guest
Upisao sam ROBERT567 bez razmaka. Na mail adresu je stigao aktivacijski link, ali kad ga kliknem piše da ključ nije u bazi podataka.
 
G

Guest

Guest
Ne mogu aktivirati korisnički račun dobivam ovu poruku "Aktivacijski ključ koji si unio/la ne odgovara niti jednom u bazi podataka." nick passatw6
 
B

Bobo

Guest
passatw61 kaže:
Ne mogu aktivirati korisnički račun dobivam ovu poruku "Aktivacijski ključ koji si unio/la ne odgovara niti jednom u bazi podataka." nick passatw6

Korisnicki racun "passatw6" je aktiviran. Dobro nam dosli!
 
P

passatw6

Guest
Bobo kaže:
passatw61 kaže:
Ne mogu aktivirati korisnički račun dobivam ovu poruku "Aktivacijski ključ koji si unio/la ne odgovara niti jednom u bazi podataka." nick passatw6

Korisnicki racun "passatw6" je aktiviran. Dobro nam dosli!

Zahvaljujem :D
 

Sini

Član
Tu od
20 Ožu 2011
Poruka
65
Molio bih pomoć.Prije gotovo tri tjedna sam se registrirao na forumu, a još uvijek nisam dobio mail za aktivaciju korisničkog računa.
 
B

Bobo

Guest
Sini, ti si vec prijavljen u "registrirane korisnike" i tebe je netko "rucno" aktivirao. Da nisi aktiviran kako korisnik, ne bi mogao pisati po forumu sa svojim korisnickim imenom, vec samo kao gost...

Dakle, samo pisi i ne brini nista za aktivaciju.
 

pampero

Novi član
Tu od
8 Kol 2019
Poruka
4
Pomoć trebam: kod registracije sam unio krivi mail, i aktivacijski mail nije stigao (neznam zašto :)). Promijenio sam mail u postavkama, no izgleda da ni novi aktivacijski mail ne stiže... može li pomoć kod aktivacije?
 

Najnoviji postovi

Na vrh