• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Aktivacija

  • Temu pokrenuo Guest
  • Datum prvog posta

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
mario kaže:
Ja isto nisam ujutro mogo slat, sad mogu.

ja sam dobio tvoje dvije poruke danas, i sad jednu od mister no, i nemogu odgovorit niti kad pišem novu poruku niti kad citiram, stalno se pojavljuje ona fatal eror poruka.
nadam se da mi se nije kaj smrdalo na kompiću, jer ja podosta koristim privatne poruke.

zovte mehaničare, varioce, padobrance, svemirce sam nek to poprave
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
zaja kaže:
Probajte sad, trebalo bi radit ok.

NIŠTA I DALJE, pojavljuje se stalno ovo
Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 1245184 bytes) in /home/poljopri/public_html/includes/utf/data/utf_compatibility_decomp.php on line 2

neznam koji je to vrag al to se pojavi kad stisnem šalji.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
zaja kaže:
a neznam, evo poslao sam ti dvije poruke, jedna kratka i jedna duga...meni radi

dobio sam ih, a ja sam ti pokušao odgovorit i sa novom porukom i cirtiranjem i NE IDE, neče poslat.
inače ja dobijem poruke ali nikaj nemrem napravit , pa si ljudi misle da im neču odgovorit
 
G

Guest

Guest
Ivan kaže:
Pozdrav.
Registrirao sam se pod user name-om Ivan_MF i slučajno sam kod registracije upisao krivi mail tako da mi je krivo poslan mail za aktivaciju pa bih molio admina na mi aktivira account. Hvala

Napravio sam istu pogrešku kao i Ivan tj kod registracije sam napisao netočnu (nepostojeću) mail adresu pa aktivacijjski link nisam ni dobio. Korisničko ime je Branimir 105 s, a na mail adresi fali "kc." između "@" i t-com. Najiskrenije se ispričavam na pogrešci te molim pomoć.
 
B

Branimir 105 s

Guest
mario kaže:
Promjenil sam ti mail i aktiviral račun, tako da možeš se samo logirat i sve bude ok.

Mario puno ti hvala i još jednom isprika :roll: :oops:
 

Najnoviji postovi

Na vrh