• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem alat

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Mi na poslu to zovemo "frzenker" onak po domaći:rolleyes:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Trgoagencija tebi najbliže, kaj ja znam
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ja sam u subotu radio s takvim alatom kod kolege i on kaze da se to zove po naski "glodalo" i da je kut ulaza alata pod 90 stupnjeva i da ga on najcesce koristi da prosirivanje rupa na felgama ili nekim mehanickim prikljuccima, ali strucni naziv neznam, a njemu je to kolega donio iz svabije prije 10 godina, ali dan danas radi ka i prvi dan, znaci glodze ili busi, kako god! :)
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
ja sam u subotu radio s takvim alatom kod kolege i on kaze da se to zove po naski "glodalo" i da je kut ulaza alata pod 90 stupnjeva i da ga on najcesce koristi da prosirivanje rupa na felgama ili nekim mehanickim prikljuccima, ali strucni naziv neznam, a njemu je to kolega donio iz svabije prije 10 godina, ali dan danas radi ka i prvi dan, znaci glodze ili busi, kako god! :)

Evo ja mislim da je stručni naziv UPUŠTAČ jer se time radi skošenja na rupama da mogu glave vijaka biti ravne sa osnovom
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
To vam je frzenker za frzenkati rupe na vaser cinculatoru od frlajzni:(angel):
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Je pa moramo znati neki strani jezik.Pa smo glasali za euuuuuhuhuhuhu:(envy):
 

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
da...to je to, samo kad bi se mogao naći veći promjer....koristim ga za razvrtavanje razlokanih rupa (jajastih) i ide ko od šale jer ima oštrice po cijelom obodu a za to treba samo dobra bušilica i radiš na licu mjesta
 

Najnoviji postovi

Na vrh