• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Alen

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
e drago mi je da se vratio onaj naš stari alen!!!

Sretno dalje na forumu!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Alen kaže:
hehehe... da stari..... novi

Ja mislim na onog starog od početka, prije svih onih sranja koja su se izdogađala, naravno sada je to novi alen!

Traktorčići su ti odlični nema kaj, vidim na tomici je novi ''remus''!
 
G

GROF

Guest
...POZDRAV LIPI PRIJATELJU SA NETA!!!., JEDNOSTAVNO NEZNAM ČA SE DEŠAVALO SVE OVO VRIME NA NAJBOLJEM FORUMU!.-, VIDIM DA JE DOŠLO DO PROMJENA..., MA NEMA VEZE...

...bitno je da su došle dobre PROČIŠĆENE duše nazad., i ča reć?...BOG TE BLAGOSLOVIL!!! kada si se vratil., legenda si..., fala ti na oni odlični slikica ča si postavil na lički forum., ; z.k.stajnica...
bog i čitamo se!!!
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Pozdrav, :D
Drago mi je da si se vratio.
Kad si se ti pridružio k nama? :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bome je!!!
PAN Lagan 3,5 % alc.........heheheheheh!!! Dobro je!!!
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
nisam znao da su u prvi automobil ugradili samo 1.5 sa v12 motorom,,kako je to moralo brujit, a tek masa,,
imas mozda koju slikicu toga "autića"? 8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh