• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

alen28

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Onaj video iz kamiona je na cesti od Grubisbog prema V.Barni? Opustena voznja.... :)
 
Z

zrine892

Guest
alen28 kaže:
zrine892 kaže:
jel ti sekena zna da to stavljas na forum?
Zna. A i da nezna...pravila na yubitou kažu da nitko nema autorska prava na ono što stavi tamo...
da a jel ti imas autorska prava od sestre da stavis na forum... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye
 
Z

zrine892

Guest
evo ja imam najvise...imam rusa,rx,torpeda...posudit cu par traktora od ratarka...nakupit cu...hahaha :) :) :)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
alen28 kaže:
Drago joj je da vam se sviđa kako pjeva. Kaže da če udat onog koji ima najviše traktora ali pod uvjetom da ih proda i lovu dade njoj!
A ja sa 5 kombajna? Dal ja imam šanse... :mrgreen: :blackeye
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
alen28 kaže:
Zavisi od vrijednosti! A moraš i brata potkupit sa nečim...
Može dobiješ TD 75, pod uvjetom da mi rusa daš... :lol:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
alen28 kaže:
A neide rus iz dvora! Takvih je još malo a za koju godinu je muzejski primjerak pa če mi rusi dat novog!
Je ništ onda nemožemo se dogovoriti ;)
Moram ti onda "ukrasti" sestru :mrgreen:
 
R

Ratarko

Guest
Ljudi moji koju zbrku žensko biće napravi na forumu kada zapjeva :shock:
Šta bi vi alfa mužjaci radili da je slučajno lakat pokazala na filmu :?: :lol:

Sve ide pod šalu naravno ... kao i moj prošli post u ovoj temi !!!
 
Z

zrine892

Guest
Ratarko kaže:
Ljudi moji koju zbrku žensko biće napravi na forumu kada zapjeva :shock:
Šta bi vi alfa mužjaci radili da je slučajno lakat pokazala na filmu :?: :lol:

Sve ide pod šalu naravno ... kao i moj prošli post u ovoj temi !!!


hahaha...dobra dobra...ta tvvoja šala ili ona??? :scratch :scratch :scratch :blackeye :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
DOBRAAAAAAAAAAAAA! seka mislim, ne! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Taman za m.n.! :lol: :lol:

A po naravi ista ko i moja. 17 godina, traktore mrzi ko vraga, sve joj smrdi kaj se tiče stoke.

Ali, ma bitno je da ima brata koji sve to radi umjesto nje! :!: :!: :D :D

:arrow: Slikice na mojoj temi :!: :!: :!: :arrow: :mrgreen:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
zrine892 kaže:
TX75 kaže:
seka ti stvarno super pjeva 8)
ima 5-icu od mene :mrgreen:
vidi ga ...on se uzbudio...hahah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye :blackeye :D :D

ha? :mrgreen: ;)
 
M

Mata imt 540

Guest
čudna su ta ženska bića nemreš s njima a bez njih još gore...... :D
P.S kak se zove seka :mrgreen: (mislim da sem počel pretjerivat nek me neko spusti na zemlju prosim ljepo :oops: )
 
Na vrh