• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Aparat za zavarivanje Varstroj Varmig 280 Supermig

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,432
Prodajem vrhunski profesionalni trofazni CO2 aparat za zavarivanje Varstroj Varmig 280 Supermig. Maksimalna struja zavarivanja 280 Ampera podesiva u 10 stupnjeva. Maksimalni promjer žice 1.2 mm. Težina aparata 93 kg bez boce. Uz aparat poklanjam Harris regulator plina s dva manometra i Abicor Binzel profesionalni gorionik s kablom od 4 metra. Intermitencija (radni ciklus) aparata je 100% na 250 Ampera. Aparat je pogodan za sve radove od klasične limene bravarije do zavarivanja teških ploča te ga nije moguće pregrijati.

Takvi aparati koriste se na robotima za zavarivanje što samo po sebi dovoljno govori o pouzdanosti ovog stroja.

Aparat prodajem bez boce jer je iznajmljena.

Cijena 7000 kn ili prema dogovoru.

098 900 5923

f3b5sx.jpg


jrzplh.jpg
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,432
Uz sve navedeno prije, aparat se moze isprobati na licu mjesta pod najvecim opterecenjem da se vidi koje su njegove mogucnosti...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,169
A kaj si kupil, kad ovaj stroj prodaješ?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,432
Pokazala se jedna dobra prilika pa sam uzel jedan nesto veci, isto Varstroj. Sad imam dva, a ne trebam oba. Inace, samo za info, novi Supermig 280 kosta cca 11 500 kn pa mislim da je ovo sasvim ok cijena. Samo Binzelov gorionik i regulator skupa kostaju blizu 2000.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,432
Zar nitko nece ženi pokloniti vrhunski aparat pod bor u pola cijene...? :)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,432
Al je kazna koja radi odlican posao. Nema takvog za te pare
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,169
Ima i za manje...samo treba čekati :D:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,432
Ovo je u pola cijene. Mislim da je u vise nego realno. Poklanjat ga necu, ja sam ga platio puno vise nego sto ga sad cijenim
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,169
Na ne velim da ga ti moraš spustiti.
Bil mi je ponuđen za nekih 1100kn, al sam bil neodlučan...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,432
Ufff...taj ga je ili ukral ili je bil neispravan. Ja sam ga platil malo manje od 9000
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,169
Ne, bil je u bivšem Gramatu i još se mogel odbiti PDV!!!
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,432
Aham...znaci iskoristen do daske. Da je bil u dobrom stanju nema sanse da bi bila takva mizerna cijena
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh