• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem APN 6 sa papirima

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Traži se APN 6 sa papirima, treba moj prijatelj za vožnju do kleti, mora ga registrirati jer ide po cesti de ima "policajev" kak bi on rekal i još najbitnije pitanje je dal bu ga vukal uz zagorske brege obzirom na kilažu 130 kg?

E da, motor može biti totalno rasturen, samo papiri su bitni (rega + da nije ukraden) i da je čim povoljniji.

Gledal je njuškalo, no nije zadovoljan (nisam pital dalje)
 

kiki10

Novi član
Tu od
12 Srp 2009
Poruka
22
Pozdrav imam ja tomos ATX 50C ja sam prvi vlasnik svi papiri dajem i kacigu snjim. ispravan,kilometri 6050 prijedeni,nosivost 135 kila,godina 2001.cijena 500 eura.nazvati na mob:095 804 5460
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Kolega, ATX nije pogodan za tu namjenu jer nema prisilno hlađenje, a voziti će se po brdima pa nema brzine za ohladiti se...

No svejedno hvala na javljanju...
 

Najnoviji postovi

Na vrh