• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Arijanova vikendica na Moslavačkoj gori + voćnjak

Arijan

Novi član
Tu od
26 Stu 2018
Poruka
1
Pozdrav forumaši, evo i ja utekao iz grada!

Neki koji me se sjećaju znaju da sam oduvijek prirodu gledao kroz prozor automobila ili vlaka, a živio u centru (malog) grada.

No, sad smo moja draga i ja kupili za nas četvrt hektara zemlje (za vrt i mali voćnjak) s malom vikendicom u brdima na rubu šume! I draga i naša mala kćerkica su se zaljubile u to mjesto (tmurnom vremenu usprkos):

30a5hyb.jpg


Trenutno (od voćarstva i sličnog) imamo: par jabuka, par krušaka, trešnju, višnju, mušmule, ne znam ni sam kakvog sve imamo drveća i nekih 10ak grmova hibiskusa. Plan je malo povećati taj mini voćnjak - dodati par stabala trešanja, i napraviti vrt za povrće i jagode.

bdjgxj.jpg


Ovu bih temu održavao iz prostog razloga što ja o voćarstvu pojma nemam. Iskreno, trenutno ne razlikujem ni ta stabla što su na našem gruntu :)

Pa eto, tu bih pitao za savjete, trebat će svašta tu raditi, bunar kopati, nekakvo navodnjavanje cvijeća i povrća napraviti za ljeto, a postao bih i lijepe slike imanja i okolice.

Može? :(call):

Može. Super, hvala :drink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh