• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Atomizer DM 14PE

pedjolino76

Član
Tu od
28 Ožu 2017
Poruka
49
Kupio sam spoljnu bombinu misleci da je ona crkla ,mada tako i majstrori kazu da ona pre crkne nego elektronika unutra .E sad opet nista nece da upali svecica mi bude vlazna .Kad stavim svecicu na masu imam neku varnicu jedino sad ako ta varnica nije dovoljno jaka da kresne.Neznam da li da kupim i tu elektroniku unutra pa da nju zamenim i da probam.
 

Stvarni

Član
Tu od
31 Pro 2015
Poruka
141
Kupio sam spoljnu bombinu misleci da je ona crkla ,mada tako i majstrori kazu da ona pre crkne nego elektronika unutra .E sad opet nista nece da upali svecica mi bude vlazna .Kad stavim svecicu na masu imam neku varnicu jedino sad ako ta varnica nije dovoljno jaka da kresne.Neznam da li da kupim i tu elektroniku unutra pa da nju zamenim i da probam.
Pedjolino mislim
 

pedjolino76

Član
Tu od
28 Ožu 2017
Poruka
49
ma svasta sam probao cak sam i kupio tu spoljnu bombinu ,sa unutrasnje bombine magneta ide koblic na tu spoljnu ,a sa spoljne na svecicu.Danas sam cak i upalio i malo je kao radila i onda opet nista.Kupio sam i novu svecicu .A kako karburator mislim sta bi tu trebao da vidim nema tu nista posebno ona iglica sto ide na sajlu i mislim nema gde da stelujem .Na kraju cu odnedi u servis pa nek oni vide mislim vec par dana bistrim politiku i nista.
 

Stvarni

Član
Tu od
31 Pro 2015
Poruka
141
ma svasta sam probao cak sam i kupio tu spoljnu bombinu ,sa unutrasnje bombine magneta ide koblic na tu spoljnu ,a sa spoljne na svecicu.Danas sam cak i upalio i malo je kao radila i onda opet nista.Kupio sam i novu svecicu .A kako karburator mislim sta bi tu trebao da vidim nema tu nista posebno ona iglica sto ide na sajlu i mislim nema gde da stelujem .Na kraju cu odnedi u servis pa nek oni vide mislim vec par dana bistrim politiku i nista.
Pedjolino jesi li probao ovo sa špricom da malo ubaciš goriva jer mene je zezao trimer pa mi je prijatelj rekao da ubacim malo goriva da vratim svećicu tako da je ispit pokazao da je razlog karburator. Pozdrav
 

Stvarni

Član
Tu od
31 Pro 2015
Poruka
141
Karburator se menja teško da se popravi.

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока
 

pedjolino76

Član
Tu od
28 Ožu 2017
Poruka
49
nisam probao to ,odneo sam ga u servis al koliko sam iznerviran verovatno cu otici u servis i uzeti pa probati sam da popravim vec deset dana ni da nazovu da kazu sta se desava.
 

pedjolino76

Član
Tu od
28 Ožu 2017
Poruka
49
Neznam sta prvo da pogledam mislim nije mi problem ni da kupim ni unutrasnju bombinu ni karburator ako nadjem pa da zamenim valjda ce onda da radi ,nemam ideju sta bi moglo da bude .A kako moze da se proveri kompresija da nije nesto do nje ,mada kad skinem svecicu zacepim prstom mesto gde ide svecica oseti se pritiska kad se povlaci konopac.
 
Posljednje uređivanje:

Stvarni

Član
Tu od
31 Pro 2015
Poruka
141
Pedjolino ostavi se bombina već skini svećicu i samo malo par kapi [emoji97] naspi Mešavine i vratiš svećicu. Startuj i ako upali radiće toliko koliko si dao kapi [emoji97] i kvar je karburator. Pozdrav

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока

Pedjolino imao sam identičan problem sa trimerom i na forumu imam dobrog majstora koji mi je dao rešenje da zaključim ili je bombina ili karburator.

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

pedjolino76

Član
Tu od
28 Ožu 2017
Poruka
49
Znam da se nepopravlja karburator nego s emenja nije problem to promenuti ali da nekupujem i bombinu i karburator.Pa kako da proverim ili mi daj kako da kontaktiram tog majstora.
 

Stvarni

Član
Tu od
31 Pro 2015
Poruka
141
Rekao sam ti kako ćeš probati da li je karburator imaš napisano u prethodnom postu. Ovaj majstor je u Vojvodini a vidi mislim [emoji189] na trimeri pod imenom brkin sonta pa kontaktiraj.

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока
 

pedjolino76

Član
Tu od
28 Ožu 2017
Poruka
49
Otisao dam jutros u servis sa namerom da uzmem prskalicu posto dve nedelje nisu javili da li su je gledali i sta je kvar.Posto je dogovor bio takav kad pogledaju sta je da nazovu pa da vidimo sta cemo dalje.Odem tamo dok su nasli prskalicu dok nalog te ovo te ono i na kraju ispade da su je popravili.Zamenuli su spoljnu bombinu koju sam vec kupio ,stavili novu svecicu mada sam ja taj dan kad sam ostavio kod njih kupio novu svecicu kod njih u prodavnicu.Kao cistili su karburator ovo ono i sad kao radi dokle ce videcemo.Nije popravka puno kostala al sa organizacijom i odnosom prema musteriji totalno razocarenje ,a servis je kao najbolji i na glasu sto bi rekli.
 

Stvarni

Član
Tu od
31 Pro 2015
Poruka
141
Konačno pedjolino. Rodio se zekonja kako kažu iz serije Djekna. Tako ti je to sa servisima.

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока
 

pedjolino76

Član
Tu od
28 Ožu 2017
Poruka
49
Haha al evo mene opet zekonja nije dugo trajalo ,danas mi javili brat i otac isli da isprskalu voce i neznam koliko su uspeli da ispraskaju i puf vise nece da radi.Nisu mogli da upale menjali svecice i sta vec nenzam al nema mrka kapa.Kanda je tu karburator problem.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
913
Imam problem sa Atomizerom :(think): Naime, u toku prskanja pod srednji gas odjednom pocne da se kao gusi i kad bih mu dao veci gas ugasio bi se, onda sam vidio da se izgleda karburator prepunjava gorivom, i pocinje da curi gorivo. Karburator je kinesko sranja a plovak je plasticni i nije zakacen... :mad::mad:
 

Najnoviji postovi

Na vrh