• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Attila

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Dobrodošao na forumu Attila.
Vidim da si se sa Joekikijem več dobro upoznao, ma neka si, on mene uvijek nasmija kad ga čitam, stvarno je faca.
A neču ga sad previše falit, da se ne pogorša :lol: . Ah neče, u to sam uvjeren.

A vidim da ste zemljaci, he he, pa pričate mađarski :D . Ali vaš se jezik težko razume, mislim ja ga ne razumem. Ne liči nit malo na slovenski, hrvatski, srbski :scratch
A neka, samo vi nastavite pa da se mi ostali malo pitamo "šta to pričaju? :scratch " pa onda odmah google... :lol:
 
A

Attila

Guest
He-heeeej, Firemaneeee! :D (A ne da je bio dobar crtać, gledao sam ga kao klinac! :D)

Oh da, trebalo je doći čak do Hrvatske da bih se sreo sa zemljakom! :mrgreen: Mađarski jeste težak jezik ali se da naučiti! Potrudićemo se Joe i ja da vas nečemu korisnom naučimo, te da znate opštiti sa carinicima na CR-HUN granici! ;) Garantujem vam da ćete biti zadržani na dalje ispitivanje... :lol: :lol: :lol:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Attila kaže:
He-heeeej, Firemaneeee! :D (A ne da je bio dobar crtać, gledao sam ga kao klinac! :D)

He he :lol: svi smo mi to gledali, neki čak toliko da smo to i postali :lol: :mrgreen:
 
A

Attila

Guest
firemanpeter kaže:
He he :lol: svi smo mi to gledali, neki čak toliko da smo to i postali :lol: :mrgreen:

Ozbiljno??? Ti si vatrogasac? :D I šta te je navelo da se zainteresiraš za poljoprivredu? Sigurno si pregledao mali milion pp aparata od poljoprivrednika, pa ti je jednom došlo da za svoj pp aparat kupiš i traktor, a? :D
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Attila kaže:
Ozbiljno??? Ti si vatrogasac?

Jesam :mrgreen: ozbiljan sam vatrogasac, mislim profesionalni :mrgreen:

Attila kaže:
:D I šta te je navelo da se zainteresiraš za poljoprivredu? Sigurno si pregledao mali milion pp aparata od poljoprivrednika, pa ti je jednom došlo da za svoj pp aparat kupiš i traktor, a? :D

Umalo da bi bio ti u pravu. :lol: Nisam poljoprivrednik. A imam traktorčič Tomu, koristim ga tako za kučne poslove :lol: ali nije to da mi nosi moj pp aparat :lol:
Možeš tu malo pogledat:

nama/firemanpeter-tema3086/
 
G

GROF

Guest
Attila kaže:
Hvala puno na lijepim rečima, Grofe! Živ ti meni bio! :D

Inače sam Mađar po nacionalnosti, no ne brini, razumio sam što si htio reći! :D Također moram priznati da sam na srpskome forumu banovan jerbo tamo nema mista za moju vrstu humora. Jedino za onu vrstu koja vrijeđa i nipodoštava drugoga, kako su i samnom radili. To je dozvoljeno...
No, svejedno. Ovdje ću se trudit da nikom ne stanem na žulj i nadam se da ćemo se lijepo slagat i postat dobre kolege. :D
Mlogo sam zadovoljan vašim forumom i prvi dojam o ljudima ovdje mi je veoma pozitivan! A to je čini mi se najbitnije - da su ljudi dobri! Hvala vam svima što ste me tako brzo prihvatili! :mrgreen:

., ej!., novi forumašu - mladiću!., ma ja sam totalno blesav čovik., Srbi, ja i ATILA!!!???., eh!., tako ti je to!, kada je jezik i prsti brži od mozga., ali nema veze., fala dragome Bogu! da ti nisi neki zadrti i ljut čovik!, pa se nisi name odma naljutil., vjeruj!., ni mi bila nikakova namjera da te na bilo kaj način povredim., kako tebe, tako ni bilo koga., ma ok-e., ma i VI Madajri ste ok-e!!!..., volite se šalit, vridni ste, pedantni, uredni, imate odlično povrće., pogotovo papriku crvenu i kobasice,... puno sam puti bil u Madji sa obitelji., točnije u "Naćkanjiži"., oprosti, mislim da se tako zove?., a i Madjarski jezik mi je dosta težak., ma ne samo ON!!!., već svi jezici., divanim samo Ličkim i služim se dobro sa Hrvatskim!!!., hahaha,...
., i svakako da dodam ovo., drago mi je kada mladi ljudi i naraštaji oćedu delat!!!., to svakako cijenim i poštivam., a koliko vidim iz tvoga pisma i ti si takov., pa svaka čast., sretno ti!...

aj Bog!., čitamo se.,
p.s. kako si napisal u mome postu?!., nas dva smo plemići!., plemenitoga roda!., plave krvi!., moj pradjed bil je; KOVAČ., /sa mamine strane!/., zato me svi zovedu KOVAČ!., /sa tatine strane!., moj šukundjed bil je; GROF!!!., moja šira obitelj dosta često ističe to grofofsko plemstvo - titulu!., a ja pomalo kradem., ali smao zasad "bezvezne" titule pa me i zbog toga prozivadu moji najmiliji!!!., ah!., dobro jim budi!!!...
 
A

Attila

Guest
Pozdravljam te, Kolega stariji plemiću! :D

Ništa se nemoj brinut, ne ujedam ja - samo lajem! :lol:

E vidiš, ja nisam bil u Nađkanjiži, no ako me pitaš za Budimpeštu sve ću ti reći! ;) I to je apsolutno točno da nam je povrće najbolje na svitu! To svi znadu da je najbolje povrće - prasica, a najbolja salata - mešano meso! :lol:

Hvala lipo na lipim željama! :D Želim da i ti nađeš što više užitka u radu. No, jedno je sigurno: fizički rad je ništa naspram mentalne torture! I meni je lakše cio dan orat nego se četri sata preganjati s profesorima na ispitu. Joooooj, samo da završim taj fakultet pa da ih više očima ne vidim!

Bog, Grofe! I hvala još jednom što si svratio u moju temu! :D
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Dobrodosao Attila, Isten hozott!
firemanpeter kaže:
A neka, samo vi nastavite pa da se mi ostali malo pitamo "šta to pričaju? :scratch " pa onda odmah google... :lol:
Netreba ti Firemanpeter google, tu smo mi prevodioci...
GROF kaže:
Attila kaže:
Hvala puno na lijepim rečima, Grofe! Živ ti meni bio! :D

Inače sam Mađar po nacionalnosti, no ne brini, razumio sam što si htio reći! :D Također moram priznati da sam na srpskome forumu banovan jerbo tamo nema mista za moju vrstu humora. Jedino za onu vrstu koja vrijeđa i nipodoštava drugoga, kako su i samnom radili. To je dozvoljeno...
No, svejedno. Ovdje ću se trudit da nikom ne stanem na žulj i nadam se da ćemo se lijepo slagat i postat dobre kolege. :D
Mlogo sam zadovoljan vašim forumom i prvi dojam o ljudima ovdje mi je veoma pozitivan! A to je čini mi se najbitnije - da su ljudi dobri! Hvala vam svima što ste me tako brzo prihvatili! :mrgreen:

., ej!., novi forumašu - mladiću!., ma ja sam totalno blesav čovik., Srbi, ja i ATILA!!!???., eh!., tako ti je to!, kada je jezik i prsti brži od mozga., ali nema veze., fala dragome Bogu! da ti nisi neki zadrti i ljut čovik!, pa se nisi name odma naljutil., vjeruj!., ni mi bila nikakova namjera da te na bilo kaj način povredim., kako tebe, tako ni bilo koga., ma ok-e., ma i VI Madajri ste ok-e!!!..., volite se šalit, vridni ste, pedantni, uredni, imate odlično povrće., pogotovo papriku crvenu i kobasice,... puno sam puti bil u Madji sa obitelji., točnije u "Naćkanjiži"., oprosti, mislim da se tako zove?., a i Madjarski jezik mi je dosta težak., ma ne samo ON!!!., već svi jezici., divanim samo Ličkim i služim se dobro sa Hrvatskim!!!., hahaha,...
., i svakako da dodam ovo., drago mi je kada mladi ljudi i naraštaji oćedu delat!!!., to svakako cijenim i poštivam., a koliko vidim iz tvoga pisma i ti si takov., pa svaka čast., sretno ti!...

aj Bog!., čitamo se.,
p.s. kako si napisal u mome postu?!., nas dva smo plemići!., plemenitoga roda!., plave krvi!., moj pradjed bil je; KOVAČ., /sa mamine strane!/., zato me svi zovedu KOVAČ!., /sa tatine strane!., moj šukundjed bil je; GROF!!!., moja šira obitelj dosta često ističe to grofofsko plemstvo - titulu!., a ja pomalo kradem., ali smao zasad "bezvezne" titule pa me i zbog toga prozivadu moji najmiliji!!!., ah!., dobro jim budi!!!...
Attila kaže:
Pozdravljam te, Kolega stariji plemiću! :D

Ništa se nemoj brinut, ne ujedam ja - samo lajem! :lol:

E vidiš, ja nisam bil u Nađkanjiži, no ako me pitaš za Budimpeštu sve ću ti reći! ;) I to je apsolutno točno da nam je povrće najbolje na svitu! To svi znadu da je najbolje povrće - prasica, a najbolja salata - mešano meso! :lol:

Hvala lipo na lipim željama! :D Želim da i ti nađeš što više užitka u radu. No, jedno je sigurno: fizički rad je ništa naspram mentalne torture! I meni je lakše cio dan orat nego se četri sata preganjati s profesorima na ispitu. Joooooj, samo da završim taj fakultet pa da ih više očima ne vidim!
:prayer: :finga: :supz: :partyman: :partyman:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Dobrodošao na forum!

Nego promaknula mi je tvoja lokacija?
 
A

Attila

Guest
Republika srbija, selo Zmajevo, na severu od Novog Sada. Ima ga na svakoj autokarti! :D
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Republika srbija, selo Zmajevo, na severu od Novog Sada. Ima ga na svakoj autokarti! :D

U prošla 2 mjeseca sam prolazil nekoliko puta tuda. Radim nešto onak sa strane da si popunim malo proračun pa sam tak prihvatil jedan posao za jednu firmu iz Novog Sada, koja slaže pogon u Savinom selu. Spaval sam u Vrbasu, jeo u Kucuri itd... Jako zanimljiv mi je taj kraj... :)
 
A

Attila

Guest
U prošla 2 mjeseca sam prolazil nekoliko puta tuda. Radim nešto onak sa strane da si popunim malo proračun pa sam tak prihvatil jedan posao za jednu firmu iz Novog Sada, koja slaže pogon u Savinom selu. Spaval sam u Vrbasu, jeo u Kucuri itd... Jako zanimljiv mi je taj kraj... :)

HeHeeej, Svetski Putniče! :D
A ja sam u Vrbasu išao u srednju školu, a u Savinom Selu sam bio možda jednom u životu. Kakav pogon se pravi???

Živ bio! :)
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
HeHeeej, Svetski Putniče! :D
A ja sam u Vrbasu išao u srednju školu, a u Savinom Selu sam bio možda jednom u životu. Kakav pogon se pravi???

Živ bio! :)

Građevina, Slažu tvornicu u kojoj će radit polu-gotove zidove i omnia ploče za zgrade....
 
A

Attila

Guest
Ferdža se danas spremio za oranje. Dobio novo ulje i filtere, a i nova HELLA stop svetla.
Digao bih mu i auspuh uvis da ovi majmuni iz JUSEL-a nisu zaboravili da mi pošalju koleno auspuha, šelnu i brezone uz sve ostalo! Već drugi dan se natežem sa njima, kako su neozbiljni... A imam neki osjećaj da će mi i u ponedeljak utjerati pitona kad me pozove njihova ženska da razjasnimo situaciju. :/





A ova stop svetla (također Hella) će ići na prikolicu:

 

Najnoviji postovi

Na vrh