• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AUTOCROSS

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Extrem.

1021179.jpg


1021214.jpg


1021217.jpg


1021168t.jpg


1021171.jpg


1021176.jpg


1021199.jpg


1021203.jpg


1021207.jpg


1021208.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
bogami lijepo i ovdje se derneči :lol:

svaka čast , samo naprijed

jesili ti učesnik ili posmatrač?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Samo promatrač :(
Mnogo skup sport ;)
Bude i video.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A miris benzina ,mmmmmmm....mljac,mljac .
Drugi pu najavi koji dan ranije možda se da ugurati u raspored .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Onda se vidimo 28 i 29. 08 u Vrbovcu to bu ti bliže
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Evo i video.

[youtube:1csldsvl]L4SyM8siy1A&feature=related[/youtube:1csldsvl]
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
muhanicar kaže:
Onda se vidimo 28 i 29. 08 u Vrbovcu to bu ti bliže
Može ..
A el se smije dovikivati : marš zmega dvorišča!..vrag te jebi daj taj gas !..ne sajelu tuda nego tuda (pokazujem mu rukoam na pretanko stablo) ...
..bolje da ti je žena došla vozitit i tak ..
Jedan stariji gospodin dolazi tako povremeno u radionu pa nam zna prenjeti stanje sterena ..mislim da je zanje bilo s nekog nazovimo orjentaciskog đipanja negdje oko plitvica i slunja ..Upišali smo se mi od prepričavanja ..di je tek gušt uživo .
Uglavnom ekserno đipanje završava onaj tko ima bolje vitlo ..tu se direkt vidi tko uaže više love ..mada da ja pišem pravila dao bi im ručna viltla pa nek malo koriste i glavu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Možeš delati kaj hočeš a možete ti i taj stariji gospodin probati u kojoj god kombinaciji želite. Vi bute dobili i vezu da vas gledatelji ne ometaju :lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Puknuti jel se spremaš ;)
Pa sad da ne širim kugu među forumašima samo dio iz blata i vode Vrbovca 2010
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=pWEFhoqUH-o[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=yE5r2Uk4NL0[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A kaj mu se desilo? . povukao vodu? ...jajmenijaj
Gledao sam raspored na onom linku , sline su išle ..ali
Ima sam druge planove ...sve je palo u vodu od kiše .jbg
Djeluje malo ljudi , gledatelja?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
A kaj mu se desilo? . povukao vodu? ...jajmenijaj
Gledao sam raspored na onom linku , sline su išle ..ali
Ima sam druge planove ...sve je palo u vodu od kiše .jbg
Djeluje malo ljudi , gledatelja?
Povukel je ali vozač malo preveč. Valjda je kad je pripalil u grabu slučajno uključil vitlo pa se skoro vužgal ali sam malo prekasno počel snimati. Kad su isključili vitlo onda je grand cherokee videl gde život leži.
To je bilo poslje trke kad se je mogel ispucati ko je kak i gde htel.
Kiša je zaje..... pa je bilo jako malo ljudi, a i 1 susret. Pošto je bilo veliko blato uopče nije bilo kandidata za extrem (ustvari samo jedan onaj kaj ima školjku Yuga) pa nije bilo ni extrema :(:(
Možda nekom drugom prilikom bude više lufta ;) naravno na godinu jer ova još jedna mi je daleko.
 
B

BAGERISTA

Guest
Povukel je ali vozač malo preveč. Valjda je kad je pripalil u grabu slučajno uključil vitlo pa se skoro vužgal ali sam malo prekasno počel snimati. Kad su isključili vitlo onda je grand cherokee videl gde život leži.
To je bilo poslje trke kad se je mogel ispucati ko je kak i gde htel.
Kiša je zaje..... pa je bilo jako malo ljudi, a i 1 susret. Pošto je bilo veliko blato uopče nije bilo kandidata za extrem (ustvari samo jedan onaj kaj ima školjku Yuga) pa nije bilo ni extrema :(:(
Možda nekom drugom prilikom bude više lufta ;) naravno na godinu jer ova još jedna mi je daleko.

i to dosta je poija,,,kad je inprovizira stazu sam..............hehehehehehe,,
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
gledam slike sa uživanjem,pogotovo one utegnute farmerke...pa mi naum pade da su sve mašina izvan originala tojest serije,pa kad dođe čiko sa pinzom,organizator kaže a ne samo pinz ne,to je namjensko vozilo i nemože u trku....:rolfer: al farmerke su zakon.utegnute ko koža na bubnju
 
Na vrh