• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Autodijagnostika preporuka

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
Nisam mehanucar ali volim imati neke stvari ac imam tri auta i ako se nesto pojavu mogu ugasiti,imosam onaj obicni oko 15€ ali nije mi dobar bio i onda sam sebi uzeo ovo a kod nas u Bosni sto mi covjek ocita gresku uzme 15€
 

Luka93

Član
Tu od
14 Lip 2020
Poruka
73
Na VW od 1998 sa boljom dijagnostikom se može uključiti/isključit masu skrivenih opcija. Nisu od presudne važnosti ali dobro dođu, većinom su to comfort opcije.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,394
Gašenje glupe greške ispušnih plinova 🤣
Baš radi toga sam ja htio kupiti. Drugi dan opet isto. Mijenjao lamda sondu,isto. Obrišeš grešku i na pol puta do tehničkog blink. I de smo onda 🤔
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
Onda nije bilo do lanbda sonde

Meni jw inaj mali aparat isto pokazo sondu a ono itislo kablo od scvijecice
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,665
Resetiranje servisnog intervala ako si sam napraviš promjenu ulja i filtera..
Za to ti ne treba dijagnostika, barem ne na mome Opelu i Fordu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,922
Na nekima treba, npr toyota..
Nema na YT-u nikaj?

Onda odeš u ovlašteni servis da ti ponište i poštambiljaju servisnu knjižicu ;)
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,394
Onda nije bilo do lanbda sonde

Meni jw inaj mali aparat isto pokazo sondu a ono itislo kablo od scvijecice
I kaj da onda mijenjaš na autu ako dijagnostika prikazuje jednu grešku,a u stvari sto drugih. Govorim o profi dijagnostici kod mehaničara. Moj se već za glavu lovil kad me videl. Prvo pitanje je bilo kaj pak svijetli?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,169
Nisam mehanucar ali volim imati neke stvari ac imam tri auta i ako se nesto pojavu mogu ugasiti
To sve kaj buš ti ugasil se bu opet upalilo, neke stvari ne odmah ali kroz neko vreme da.
Popravil nisi ništ.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
To sve kaj buš ti ugasil se bu opet upalilo, neke stvari ne odmah ali kroz neko vreme da.
Popravil nisi ništ.
To je istina, no ima grešaka koje se upale a da niš ne treba popravljat. Evo primjer, koristio sam sprej za čišćenje turba i egr ventila. Kad to radiš u leru špricaš direkt u usisnu granu i auto lagano ili malo manje lagano zatrokira svaki put kad špricneš sprej. Može se dogoditi da ti baci grešku injektora i onda ti to stoji na tabli upaljeno dok ne poništiš.
Isto je i s senzorom zraka na usisnoj grani, očistiš ga ili promijeniš al on i dalje svijetli dok ne poništiš.
 

Najnoviji postovi

Na vrh