• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Automatska kuka za jednoosovinsku prikolicu

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Prodajem automatsku kuku fi 50mm, za jednoosovinsku prikolicu, s nosačem klateće poteznice.
Kuka je masivne gradnje (odljevak), univerzalna i moguće ju je ugraditi na bilo koju marku traktora uz prilagodbu nosača.
Starije je izrade, nije rabljena, a ne znam od kojeg modela traktora.
Fale podizni lanci i ručica za daljinsko zatvaranje.

Cijena nekih 755kn (100€), s mogućnošću dogovora. Može i zamjena za dvobrazdni plug 12" (zanimljiv mi je OLT Srijemac/Posavac ili stranjski, IMT ne ću) i trokrilne brane. Na određene strane (do okolice Zadra) mogu organizirati vrlo jeftinu dostavu.

automatska-kuka-jednoosovinsku-prikolicu-slika-143814996.jpg

Više detalja s mjerama ima ovdje na oglasu:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
zj, ta original paše na vtz...noviji tip...a morti i na ostatak ruske game...
ja sam hitil proć tu donju kuku, jer su kihnuli amortizeri koju ju automatski otkapčaju...a nemaš ih ni ti vidim.... 🤭
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Ak imaš kakvu sliku kompletne, bil bi zahvalan ;)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
a ista je kao tvoja, samo sam umjesto te donje (koja visi na tim amortizerima) stavio kroz nju onu klasičnu na klin...tak da nije automatska, al je dobraaaa... 🤭
bum sinka nateral da poslika, moja tehnika je prekomplicirana za slike...a aparat sam šundral...
zato i nema nešto mojih slika u zadnje vrijeme...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
eto, ipak poslikano...
donju sam kuku izbacio (imam ju ako baš nekom treba) i stavio ovako...
IMG_20210225_162330.jpg IMG_20210225_162440.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh