• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automatsko otvaranje kokošinjca

ivanag

Član
Tu od
26 Kol 2014
Poruka
36
Pozdrav,
Da li netko od vas ima iskustva s "automatskim" podizačem vrata kokošinjca. Trebala bih napraviti nešto da mi se vrata otvaraju u zadano vrijeme i isto tako i zatvaraju jer su mi kokoši na ranču 15 km od kuće i nisam u mogućnosti svako jutro otvoriti ih. U večer bi ih mogla zatvarati ali ne bi bilo zgoreg da se i zatvara sam. Imam motor od perilice rublja koji bi to mogao odrađivati i naravno struju. Je li za to dovoljan neki tajmer koji se naštima ili treba još nešto. Gledala sam na you tube takve stvari ali sam s elektronikom na "Vi", ako netko ima volje pomozite!
 

mahmicmost

Novi član
Tu od
24 Tra 2015
Poruka
1
I mene nesto slicno zanima jer takodje nisam bas blizu...pa imas li bilo koga blizu?malo je i nesigurno zbog kradja
 

ivanag

Član
Tu od
26 Kol 2014
Poruka
36
Nemam nikog blizu a krađe se ne bojim već 10godina mi je tamo sve bez nadzora, doduše konje nije baš lako ukrasti ali ni ništa drugo mi nije pofalilo
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
bilo je na "plavom" forumu jedna naširoko tema oko toga
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

effeh

Novi član
Tu od
22 Tra 2015
Poruka
12
Pa i mene sikira to sto nisam blizu al hajd valjda nece...a trebalo bi mi takodje to otvaranje-zatvaranje
 

Lignjun

Član
Tu od
27 Pro 2020
Poruka
30
Čini mi se da sam vidio na nekoj stranici u Sloveniji gdje sam gledao prodaju
kokoški cijeli sistem sa baterijama za automatsko otvaranje-zatvaranje vrata
kokošinjca.Mislim da je bila cijena malko više od 100eura.
 

Najnoviji postovi

Na vrh