• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,354
Ova provjera kotača kilo ključem mi nikak nije jasna. Gumač nadruka pneumatskim do amena i normalno da kilo ključ klikne. A kaj ak je pretegnuta alu felga? Kak to znati?
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
736
Nikako, moraš gledati što radi. Kilo ključ bi morao okrenuti barem za četvrt kruga prije nego klikne. Ako klikne odmah, ne valja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Zato ja stežem sam.
Najprije udarnim na najjače, a onda, kad, moment ključ klikne, još malo dotegnem (y)🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Zamijenio, moje su sve alu felge, na duljinu ključa od 30 cm treba sila od 35-40 kg. Spletom multiglupih okolnosti sam taj dan morao voziti preko 200 km/h, ništa nije otpalo, znači to je to. Sad trebam preporuku za hobi dizalicu jer je iz jednog auta nestao cijeli set za zamjenu, a iz drugog ključ koji spušta kotač u kojem je dizalica, očito netko u servisu popalio.
Ja u autu vozim malu krokodilku, najjeftiniju koja je bila prije deset let u dučanu, ali to sam ja....
Dobro, vozim ja i kutiju alata i još sto sitnica koje mi nikad nisu zatrebale. Obično ono kaj mi je trebalo nisam imal :ROFLMAO:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
onda, kad, moment ključ klikne, još malo dotegnem
E to je posel.
A tamstranicu prije si posumnjal u svoj kilo kljiuč. I sad ti znaj gde si :unsure:
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Kak ne znaš?
Kilo ključ je kad na polugu staneš sa svojim kilama!
Moment je malo sofisticiranija sprava koja napravi klik!
 

Najnoviji postovi

Na vrh