• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Eto moje 5-ice. Uz nju je još i Golf trojka.

DSC01268Kopiraj.jpg


A evo danas uslikanog bratićevog Freelandera.

DSC_0234Kopiraj.jpg


DSC_0235Kopiraj.jpg
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Trojka kasnije.
U petici je 1.9 TDI motor ( meni žao što nije 2.0, no nema veze ),
105 ks, Pacific Construct oprema, 2007 godište, 50 000 km.
 
Posljednje uređivanje:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Antonio 105ks je više nego dovoljno za taj auto,to mora iči ko bjesno,za Golfovu kilažu je motor sasvim ok
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Trojka kasnije.
U petici je 1.9 TDI motor ( meni žao što nije 2.0, no nema veze ),
105 ks, Pacific Construct, 2007 godište, 50 000 km.

meni dvojica kolega imaju taj 2.0 TDI motor u svojim peticama i nisu sa njima zadovoljni. Kažu da im dosta troše u gradskom režimu i već su par puta bili na venrednim servisima, neznam šta je bilo al znam da su ih na šlepi dovezli. Mislim da je 1.9 puno bolji motor a to sam čuo sa više strana.
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Nemojte da kukate mnogo sto se tice motora. 1.9 je ubedljivo najbolji motor do 2.0 koji je ikad izasao. Takva je situacija i kod Citroena, Pezoa... Sta mislis da ti je zapala nesreca u vidu benzinca od 1.4 turbo ili 1.8i. Tek bi video sta je servis. Jedina mana kod svih tih 1.9 dizela je malo povecana buka i izrazena vibracija.
A da, ovaj moj Berlingo je 1.6i 110KS modutop. A VW Caravelle C je 1.6TD.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
A da, ovaj moj Berlingo je 1.6i 110KS modutop.
ima mi susjed teretnog berlinga 1.6 90 ks,ajme,kaj to čupa,doslovno letu uzbrdo..
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
ima mi susjed teretnog berlinga 1.6 90 ks,ajme,kaj to čupa,doslovno letu uzbrdo..

Da taj njegov Berlingo je izdrzljiv ima odlican motor koji uz normalno odrzavanje ladno prelazi 300000 km. Svaka mrcina dobro vuce na visokim obrtajima naravno. Njegov je HDI a moj benzinac.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Da taj njegov Berlingo je izdrzljiv ima odlican motor koji uz normalno odrzavanje ladno prelazi 300000 km. Svaka mrcina dobro vuce na visokim obrtajima naravno. Njegov je HDI a moj benzinac.

da,hdi je
a i jako mali potrošač je što sam se ugodno iznenadio..:shock:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Mtd, vozil sam takvog bijelog Berlinga HDI90 oko 9 mjeseci...nekih 50t km.
Ne kupuj ako nije HDI110. Benziner previše troši.
HDI90 je jednostavno preslab za njegovih praznih 1400kg. Još prazan i ide, no pun nikak.
Inače, moja preporuka za taj auto.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Mtd, vozil sam takvog bijelog Berlinga HDI90 oko 9 mjeseci...nekih 50t km.
Ne kupuj ako nije HDI110. Benziner previše troši.
HDI90 je jednostavno preslab za njegovih praznih 1400kg. Još prazan i ide, no pun nikak.
Inače, moja preporuka za taj auto.

da,imao sam priliku voziti Hdi 90 i kak ti kažeš malo je pretrom,treba ga žešće nagaziti,ali,pošto se meni nikada ne žuri bit će dobar i ovaj slabiji,a i ovih 110 ima jako malo u oglasima..:scratch
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
ajde da i ja pokažem moju krstaricu 2,4 JTD, 140 ks, 2001.g., vlasnik od 2007.g. i ne mogu reći ništa loše uz malo volje i čačkanja po oglasnicima održavanje je bagatela, samo za usporednu set kvačila (lamela,korpa i ležaj) plačen je 1200 kn, a dvomaseni zamajac drži 2 seta kvačila, pa onda uspoređujte sa ostalim markama
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
da,imao sam priliku voziti Hdi 90 i kak ti kažeš malo je pretrom,treba ga žešće nagaziti,ali,pošto se meni nikada ne žuri bit će dobar i ovaj slabiji,a i ovih 110 ima jako malo u oglasima..:scratch
Aha, išćeš rabljenog. Poišći onoga sa zasebnim sjedalima otraga. To ti je izuzetno praktično, jer jednostavno izvadiš sjedalo koje ti smeta.
Za ravnicu je dosta 90, no malo se muči po bregima i više troši od 110-taka.
No, definitivno je dobra kupovina. Uz njega rijetko treba prikolica (skoro da MTD stane u njega).
 
G

GrofDracula

Guest
alfada lijepa kola, od talijana jedino i priznam alfu :D a dijelova se uvijek nađe ako ima čovjek volje.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Dobra Alfa:supz:

Nekad mi je želja bila kupit Alfu 145,al me prošlo,držala me dugo vremena,nekak mi se taj model najbolje dopada od Alfe..
 
Na vrh