• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,355
E toooo BAGERISTA.
Za ovim drugim se svi okreću dok za
Mećavom ili Be My Wife ne...
:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema greške,,,,,,,ovaj čeka da ga zvadim vanka,,,,i gremo jedan đir napravit,.....pomalo,,ali sigurno.
2609w8n.gif
:partyman:


Ova nova nemaju dušu,,,,,,,,,
2wqv1v5.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Neeeeee,,,naravno nadoplata,,,,8),,,,,,,dok sam sve žice provuka,,,i riješija da se to ne vidi,,,,,,,,otpalo mi je pol prstiju...:lol::lol:

Samo mi je ža,,,šta nemam bijela stakla,,,,,,,,na njima,,,ali nač če se več...


A jedan prijatelj ima zastavu 101,,kad je kupio novu,i u knjižici pisalo,SNO,oprema,,,i kad je pita u servisu,,,,,rekli pa kolega SEDALA NA OBARANJE..............:lol::lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
mora da je bila troja vrata mediteran

Jeste....:partyman::partyman: i to standardna žuta ,,,ali više prljava,,,,ona njihova bija,,,,ja sam ima 101,,,ali moja je bila crvena,,,,,,,,,,i to sam dobro platio boju,,,;);),ali i ona me navozala svugdje...

Figuar je zakon,svaka cast:supz::partyman:

Dobar,,,je dobar,,,,,,drži se on ko veliki...:drinkers::drinkers:fala kolega fala....
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
imao je moj pokojni stari 128 82.god ista ta zuta boja a je bila ružna a palila kad je njoj bila volja jednom hoče a triput neće
 
T

Todi

Guest
Dobar,,,je dobar,,,,,,drži se on ko veliki...:drinkers::drinkers:fala kolega fala....

da dobar, mora biti kad je moja generacija,bila dobra berba tu godinu :rolfer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Ima on i svoju priču, a i ona sveprisutna kurbla se opet spominje.
To vrijeme je bilo neki svijet iz bajke :prayer: koji nažalost mnogi od forumaša nikad više nebudu imali prilike isprobati.

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=f-ir02AB1cw&feature=related[/YT]
 
B

BAGERISTA

Guest
imao je moj pokojni stari 128 82.god ista ta zuta boja a je bila ružna a palila kad je njoj bila volja jednom hoče a triput neće

Nema neponovljive makine.....:lol:,e to su bili dani..
Ali kad je upalila,,,,,,nije stajala..;)

da dobar, mora biti kad je moja generacija,bila dobra berba tu godinu :rolfer:

Kažeš dobra berba...:rolfer::rolfer::rolfer:

Ima on i svoju priču, a i ona sveprisutna kurbla se opet spominje.
To vrijeme je bilo neki svijet iz bajke :prayer: koji nažalost mnogi od forumaša nikad više nebudu imali prilike isprobati.

[/YT]

A šta reč...
Mali su ali ostali zapamčeni.
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Ma ne morate bas toliko da van bude nostalgija ka ovoj zastavi to jest fiatovom modelu. Ta vozila su bila osnovna pratnja sa sve prikolicom ljudima koji su otisli sa svojih ognjista. Ali opet nije samo vozilo krivo zbog toga.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
evo i mojih autića

passat 1.9 tdi 105ks,2006g

1001023t.jpg

Shot at 2012-06-13

i touran 1.9tdi 105ks,2008g

1001027m.jpg

Shot at 2012-06-13
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Evo i mojih autića...:rolfer:
Fata je fata, al dvaput je dvaput...:supz:


Šifra: "gov*o za gov*o"
živi bili...
pozzz joe!:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Aaaaa nema,,,,ča je,,,je,,nemaš jednog nego dva stoleta..:mrgreen::mrgreen:
Prave mrcine,,,ove pale i na -30..
 
G

GROF

Guest
., moj treći auto, polo, 1.9 sdi!.-

., Polo, SDI-1.9, plave metalik boje, odličan autić, kupljen; 2002.godine, dizel, mala potrošnja; 4,5 do 5,5 l., vožnje do 130 kmh., napravil - prešal kod mene 368000 km.- ;) ...
., pet vrat, malo opreme, toči, sedi, pali, vozi, ... ., zim i leto bez problema., jednostavno milina i divota., :prayer: ...
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Ima on i svoju priču, a i ona sveprisutna kurbla se opet spominje.
To vrijeme je bilo neki svijet iz bajke :prayer: koji nažalost mnogi od forumaša nikad više nebudu imali prilike isprobati.
Ajme....da bar imam sliku mog Fićana,plavog 750LE... Kaj je taj bogac prošel....
A sad gledam,sve neke ljute makine... :supris:

Eto i nekih mojih autića...

Bivši Mercedes iz mladih dana C-200 sport 136 ks

DSC00399.jpg


merc.jpg


----Pa prije njega i još malo paralelno sa njim je bio i Mercedes 190D 90.g.

I tamo u garaži se vidi Renault 19 1,7 93 g... Također bivši

Unknown002965.jpg
 
Posljednje uređivanje:
G

GrofDracula

Guest
lijepa kolekcija pogotovo c200

evo moje kolekcije prije calibre:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=r7OqlxSOvOE&feature=share&list=UU23eLOnShcWcQNrladlchMA[/YT]
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

kaj si uspijel sa SDI-jem napravit 368000 km:confused:


., TOČNO DA!, nisam imal nikakovi problemov, prezadovoljan sam bil i sa autićem zvan POLO i sa motorom SDI 1.9., evo i dan - danas vozi kod jednog mladića u Sesvetama kome sam ga prodal prije tri godine.-
Prešal je do sada oko 420.000 km., čovik minja ulje i uredan servis., evo i ja sam sretan kad je moj kupac sretan i zadovoljan.-
Moral sam ga prodat iz razloga potrebe brze lovice., još uvik me ženica proganja zbog te i takove moje brzinske odluke., ALI, tako je to u životu.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Na vrh