• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BAJA

B

BAJA

Guest
Ja se zovem Ilicic Slavko iz sela Vajska preko mosta bratsta i jedinstva tocnije kod vukovara.Imam cerku 3g. i to je moje najvece blago i zenu normalno. Imam 31godinu i iskljucivo se bavim poljoprivredom.Inace sam hrvat.Otac mi ima kucu i ovde i u koskoj kod bizovca i on se bavi poljopriv...on ima svoje strojeve pa ih necu sada nabrajat njegovo njegovo moje moje.Kad sam se ozenio i otiso sa sobom sam poveo zenu dete doslo posle ipar masina-strojeva sada imam kombaj zmaj 142 a od traktora Slitera Torpeda TD75 i IMT542 OD Prikljucaka 2 prikolice svetospremac zahvata 5 metara taru 28 vogela sa 4 glave sijacicu pleumacku za soju i kuruz presu poljostroj i jos neki sitni strojeva radim 60 jutara zemlje iskljucivo sijem soju malo kukuruza malo psenice.Ovaj forum sam slucajno nasao pa me prihvatite kao prijatelja jer stvarno volim sve sto se tice poljoprivrede.Vas prijatelj BAJA.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Baloban

Baloban, dobrodošao, još jedan domaći podravec na forumu :D :D :D


P.S.
jel imaš možda kakvu solidnu kravu za prodati :?: :?: :?: :?:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Baloban

BAJA kaže:
Ja se zovem Ilicic Slavko iz sela Vajska preko mosta bratsta i jedinstva tocnije kod vukovara.Imam cerku 3g. i to je moje najvece blago i zenu normalno. Imam 31godinu i iskljucivo se bavim poljoprivredom.Inace sam hrvat.Otac mi ima kucu i ovde i u koskoj kod bizovca i on se bavi poljopriv...on ima svoje strojeve pa ih necu sada nabrajat njegovo njegovo moje moje.Kad sam se ozenio i otiso sa sobom sam poveo zenu dete doslo posle ipar masina-strojeva sada imam kombaj zmaj 142 a od traktora Slitera Torpeda TD75 i IMT542 OD Prikljucaka 2 prikolice svetospremac zahvata 5 metara taru 28 vogela sa 4 glave sijacicu pleumacku za soju i kuruz presu poljostroj i jos neki sitni strojeva radim 60 jutara zemlje iskljucivo sijem soju malo kukuruza malo psenice.Ovaj forum sam slucajno nasao pa me prihvatite kao prijatelja jer stvarno volim sve sto se tice poljoprivrede.Vas prijatelj BAJA.
@BAJA
Dobrodošao na forum :)

Zašto si se predstavio u temi mog zemljaka Balobana? :?: :shock:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Baloban

Bobo, ajd nam stvori novu temu za novog člana BAJA, i preseli postove, da nam zemljak bude u miru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
B

BAJA

Guest
Re: Baloban

pa zar ti u selu nisi okruzen kravama :lol: :lol: :lol:
 
B

BAJA

Guest
Re: Baloban

zato sto sam novi i jos ne kuzim kompjutere, dobro znam i ovo ,pa i ako sam pogresio vi me ispravite.sestra me je i ovo naucila ali posto ne zivimo u istoj kuci ne mogu je zvati za svaku sitnicu,i ovako lupam po ovim tipkama ko maksim po diviziji
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Baloban

BAJA kaže:
zato sto sam novi i jos ne kuzim kompjutere, dobro znam i ovo ,pa i ako sam pogresio vi me ispravite.sestra me je i ovo naucila ali posto ne zivimo u istoj kuci ne mogu je zvati za svaku sitnicu,i ovako lupam po ovim tipkama ko maksim po diviziji

ma nema frke, budu to admini riješili :D
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Baloban

baja dobro nam došao!!!
polako,pohvatat ćeš ti sve,samo treba vremena... ;)
držiš li išta od stoke?
 
B

BAJA

Guest
Re: Baloban

Ne drzim nista iskljucivo samo zemlja i usluge mlada zena pa nece ja neznam a i netrudim se bas nesto oko stoke al valjalo bi nesto sada dobra cena stoke kuruz jeftin.
 
B

BAJA

Guest
Re: Baloban

pozdravljam ija vas nadam se da cemo lepo komunicirat
 
B

BAJA

Guest
Re: Baloban

Imam slika moih ljubimaca dok uklavirim kak se to radi
 
B

Bobo

Guest
BAJA, ovo ti je Sanana htio reci... Sad imas svoju posebnu temu, a onako si bio uletio u temu korisnika Balaban i tamo se predstavio...

Svaki pocetak je tezak, pa eto tako i ovaj ;)

Inace, dobrodosao!
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
baja dobro došao na forum malo listaj druge stranice i vidjet ces da je lalo uživaj
 

Najnoviji postovi

Na vrh