• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Baloban

B

Baloban

Guest
Vojni sam umirovljenik i sada se bavim ratarstvom i stočarstvom .
Obrađujem 70 jutara zemlje i posjedujem 35 kom ženske stoke -
Od mehanizacije imam : MF 5465 , IMT 558, IMT 539 . plug Vogel i noot euromat 1000 okretač 16 cola ,roto brane 2,5 m Falc, rolo prešu JD 575 (2001g),2 prikolice trostrani kiper,sušaru za kukuruz i druge žitarice Neuero (2003 g) ,Sijačicu nordstein 2,5 m, gaspardo 4 reda za kukuruz,malčer 2,8 m Omarv,sjetvospremač 2,4 m gorenc,mješaonu stočne hrane,Sip speider 400H, skupljač sijena DF,cisternu creina, i drugo
 
I

Ivan_MF

Guest
Znači zeznul sam se.. al ima neko s te strane 6480 , možda iz Novog Virja ili nekud , često ga viđam dok ide na benzinsku tu u Novigrad.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Obrisan neispravan link.
Pozdrav :!:
Ljepi strojevi, stavi slike da ih vidimo pa možda skužim tko si, dal ti možda ja kombajniram?
Ima jedan u Virju takvog novijeg Masseya (100ks) u onoj ulici prije benzinske dok ideš od Novigrada.
Koliko ima tvoj ks?
Baloban kaže:
Mislim da je taj iz Kapele . Cesta novigrad Bjelovar
Ima jedan u D. Mostima Masseya od 120 ks
 
I

Ivan_MF

Guest
@Baloban

Jel se možda prezivaš na slovo LJ ? Ak da onda znam ko si ... :scratch
 
B

Baloban

Guest
Jel to ona cisterna koja mijenja razbijenu u Miholjancu. Inače kod mene je uzeo mlijeko samo jednom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh