• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Banijac 82

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
prezadovoljan sam sa torpedom mali je potrošač okretan traktor udobnost je dobra prednji pogon mi ne treba jer orem i tanjuram sa 5106 sa 75 tjeram rolo balirku silo mlin cisternu za gnoj od 3500l preko zime
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
za taj crveni torpedo sam čuo da je izvanredan traktor,daleko bolji od zelenih,neznam jel ima istine u tome,ali meni se sviđa
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
5106 poslije generalke na motoru reparacije getribe zamjene konosno tanjurastog i zamjene polu osovina zadnjih i reparacije križeva kardana služi odlično i nema problema, otkad sam kupio torpeda palim ga 2 puta u godini uzore i potanjura sa vučnom tanjuračom to mu je sav posao
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
ja sam kupio u susjednom selu iz provjerene ruke prije 2,5 giodine za 4500e sa novim gumama i 2800radnih sati ja sam napravio 1800 i nisam imao nikakvih problema i svidio mi se traktor dobar je radnik
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Pozdrav sa banije!!!Zovem se stevica živim u jednom selu pored Petrinje imam 30g.Aktivno se bavim poljoprivredom od 2001 ratarstvo i stočarstvo. radim oko 80 hektara zemlje od toga je više od pola u zakupu.Posjedujem 4 traktora,kombajn i ostalu mehanizaciju da ne nabrajam redom staviću slike ako vas bude zanimalo.?Forum pratim duži niz vremena i imam riječi pohvale dosta korisnih stvari sam saznao putem foruma pa sam se odlučio učlaniti da mogu sudjelovati u vašim temama i podjeliti moje znanje sa vama.

pozdrav kolega imam jedno pitanje ali je nevezano za ovu temu, i ja sam iz petrinje i zanima me dali na tom području uspjeva kukuruz fao grupe 530
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
pozdrav kolega imam jedno pitanje ali je nevezano za ovu temu, i ja sam iz petrinje i zanima me dali na tom području uspjeva kukuruz fao grupe 530

neki ljudi siju za silažu i bude dobar a za klip i zrno ne može sazreti kad dodje rano mraz onda od njih nema ništa
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Mislim da je bitnije vrijeme sjetve u prolječe , kad bi ga mogao posijat početkom 4 mj.
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Mislim da je bitnije vrijeme sjetve u prolječe , kad bi ga mogao posijat početkom 4 mj.

i onda ih mraz spali i nemaš ništa manji brojevi su zakon imaš zdravo i kvalitetno zrno i spremiš ga na vrijeme a prinos nije ništa manji ako je sklop dobar
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Slažem se s tobom , zato sam i napisao "kad bi ga mogao posijat početkom 4 mj.".
 

Najnoviji postovi

Na vrh