• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Baraba...talijan...

Baraba

Novi član
Tu od
19 Lis 2015
Poruka
10
bok svima, ja sam Nikola, alias Baraba, iz nekog malo selo na Alpama u Italiju. ali vec 10 godina živim blizu Rovinja...i kako ste sigurno premijetili moj hrvatzki (po gotovo pisan) nije baš najbolji, tako da se izvinjavam unaprijed....
imam 20 ovaca, jedna pre draga tovarica, 2 hektara žitarice, i 1000metara vrt,
moj naj bolji prijatelj je IMT558, i osim dizel za njega, probam da radim sve bez kemije, i sta više ekološko.
Naravno, za mene poljupriveda je hobby, i za sad sanjam da prije ili poslje uspiem barem pokrit troškovi...inace sam ulični zabavljać, djongler i bljuvac vatre i stolar u fušu
....evo, to sam ja
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,979
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao Baraba.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E Baraba, ako ćeš nešto od povrća saditi, tamo na Povrtlarstvu ćemo ti sve lijepo objasniti.
Ništa ti ne brini, ima nas rođenih hrvata pa sa pravopisom baš nismo na Ti. :biggrin:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,979
E teta Jo, ak si ti na VI s pravopisom, a kaj smo monda mi ostali???

Nego Baraba, ti talijan, a imaš 558? Trebal bi imati nekoga Fiata 500 ili 550 :)
 

Baraba

Novi član
Tu od
19 Lis 2015
Poruka
10
do prije par godina sam iamo Fiat 312...joj šta je bilo muke!!! sam prošo više vrjeme na popravljanje nego na vožnju...i onda sam prodao za dijelovi neki banditi da ni su mi na kraju platili....ne ne, baš sam zadovoljan sa imt...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dobro nam dosel baraba,meni ti je isto hrvatski problem no bumo se razmeli.:icon_wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh