• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Batat 21,5 tona

Pozitron

Član
Tu od
20 Lip 2011
Poruka
154
Pozdrav svima,

našao sam izvor u britaniji kojem treba batat 1 klase. Količina je puni kamion hladnjača 21,5 tonu.

Trenutna veleprodajna cijena na tržištu 5,10 kn (znači ovo je cijena koja se nudi proizvođaču). Moje pakiranje i prijevoz do UK.

Budući roba prvi puta ide prema ovom izvoru ne žele platiti unaprijed nego tek nakon isporuke i provjere robe.

Vrste koje su zanimljive su Narančasti, Crveni, Bijeli.

Ako ima ljudi koji su zainteresirani za ovakav oblik suradnje neka se jave.

Uglavnom, vrlo je izvjesna dugoročna suradnja no međutim ništa nije zagarantirano. Ali ako sve bude ok radi se o kontinuiranim potrebama za cca 10ak tona tjedno.

eto, prilika mi se čini jako dobra, pa ako ima kolega koji su spremni na čekanje cca mjesec dana na pare i malo preuzimanje rizika neka mi se jave.

Cijena je takva kakva je, nažalost u izvoz se sa većom cijenom ne može. probao sam sa nekim kolegama koji su mi davali po 7 kn robu međutim gore su me glatko odbili.

nadam se da ovo nije zabranjeno objaviti ovdje na forumu (ako je onda unaprijed isprika administratorima i neka maknu thread)

lp

Dario
 

Pozitron

Član
Tu od
20 Lip 2011
Poruka
154
Proizvođaći iz cijele Hrvatske ili ?

naravno, cijela Hrvatska. Tko god se nađe u gornjem tekstu i odgovaraju mu uvjeti.

Jedino što bi bilo potrebno dogovoriti se oko pakiranja i utovara. Na lokaciji gdje bi se šleper utovarivao treba osigurati viljuškar i mogućnost da se na licu mjesta pakiraju kutije i kalibrira batat po veličinama.

Ja bih poslao radnu snagu za pomoć.

ma sve se da dogovoriti

lp
 

Nordycom

Član
Tu od
10 Pro 2010
Poruka
295
Kako se batat klasificira? Koja je razlika između prve klase i svih ostalih?
 

Pozitron

Član
Tu od
20 Lip 2011
Poruka
154
Kako se batat klasificira? Koja je razlika između prve klase i svih ostalih?

Kao prva klasa se uzima batat od recimo 120g-500g, bez ikakvih oštečenja ili tragova napada insekata.

Međutim, rečeno mi je da bi uzeli sve veličine od 100 do 800 grama, ali cilj je da je odprilike oko 80% unutar 100-550 g.
 
B

batatata

Guest
Pozdrav svima,

našao sam izvor u britaniji kojem treba batat 1 klase. Količina je puni kamion hladnjača 21,5 tonu.

Trenutna veleprodajna cijena na tržištu 5,10 kn (znači ovo je cijena koja se nudi proizvođaču). Moje pakiranje i prijevoz do UK.

Budući roba prvi puta ide prema ovom izvoru ne žele platiti unaprijed nego tek nakon isporuke i provjere robe.

Vrste koje su zanimljive su Narančasti, Crveni, Bijeli.

Ako ima ljudi koji su zainteresirani za ovakav oblik suradnje neka se jave.

Uglavnom, vrlo je izvjesna dugoročna suradnja no međutim ništa nije zagarantirano. Ali ako sve bude ok radi se o kontinuiranim potrebama za cca 10ak tona tjedno.

eto, prilika mi se čini jako dobra, pa ako ima kolega koji su spremni na čekanje cca mjesec dana na pare i malo preuzimanje rizika neka mi se jave.

Cijena je takva kakva je, nažalost u izvoz se sa većom cijenom ne može. probao sam sa nekim kolegama koji su mi davali po 7 kn robu međutim gore su me glatko odbili.

nadam se da ovo nije zabranjeno objaviti ovdje na forumu (ako je onda unaprijed isprika administratorima i neka maknu thread)

lp

Dario

Pozdrav "Pozitronu"
Ako je prva asocijacija na pozitivno to daje nadu da će se poslovi s tobom dobro razvijati. Ja bih također mogao biti jako zainteresiran kada me nebi iritirao dio gdje se spominje "malo rizika". Za ozbiljan razgovor o takvoj mogućnosti potrebno bi bilo da se osobno vidimo i dogovorimo sve detalje.
Nemam iskustva na forumima ali mislim da me možeš kontaktirati na mail.
Franjo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh