• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Benkovački sajam

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ekipa jel ko bio kad na sajmu u Benkovcu? Meni je baš želja otići malo da vidim kaj svega ima. A vidim da je ponuda stvarno velika, ima svega, a i jesti i piti ne fali.
Kad bi nas bilo više da idemo bilo bi super.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Ak Bog da, možda svratim preksutra. Sajma nije bilo zadnjih par mjeseci. Samo, ak bu kiša, slab bu sajam.

Nemoj očekivati čuda, nije taj sajam baš toliko različit od ostalih sajmova; nekaj poput Hrelića i stočnog sajma zajedno. Samo su cijene više nego na nekim lokalnim sajmovima na sjeveru (iako sam iste trgovce viđal i u Koprivnici, npr.).
Glavna mu je posebnost to kaj nema sličnog u južnoj “hemisferi”.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ak buš išel nadam se da bude neki foto izvještaj. 😉Misliš da je to skupi sajam? Iskreno ja neznam više di ima kakvi stočni sajam.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Neće biti izvješća. Tam se ne slika, već prodaje i kupuje, dogovara, cjenka... ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ja sam bil par puta, da bum iskren očekival sam puno više s obzirom na to kolko je taj sajam na glasu.
Jedino kaj mi se dopalo kaj je bilo par šveronja koji prodaju traktore pa sam ih malo zafrkaval da sam kupac i ukazival im na hrpu nedostataka koje su imali na traktorima.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
je, ak voliš da ti svi pušu u jelo... 🤭
bio sam u veljači ove godine prvi i zadnji put!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja sam bil par puta, da bum iskren očekival sam puno više s obzirom na to kolko je taj sajam na glasu.
Jedino kaj mi se dopalo kaj je bilo par šveronja koji prodaju traktore pa sam ih malo zafrkaval da sam kupac i ukazival im na hrpu nedostataka koje su imali na traktorima.

Kaj ti se nije dopalo kad si očekival više?

je, ak voliš da ti svi pušu u jelo... 🤭
bio sam u veljači ove godine prvi i zadnji put!
Zakaj prvi i zadnji?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
Pa prvi put jednom se mora dogodit, a zadnji mojom odlukom...jednostavno ne uživam u toliko ljudi na relativno malom prostoru, pomiješano sa životinjskim mirisima, tičurinama koje ti kruže iznad glave i laganim povjetarcem koji diže više prašine nego prosječana oluja u Sahari... 😜
 
  • Like
Reactions: ZJ

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Evo tek sad vidim da je ova tema aktivna, meni je to 10etak km od kuće, a10. Listopada. 2020.g. je subota svi poslovi veći manje više napravljeni, jesti se ne može negdije drugdje ima OPG ova u okolici koji nas mogu primiti, a i osobno imam prostor za nekih 20 osoba komotno primiti, a kod roditelja imam prostora i i za više ali to moram s njima dogovorit, evo sad imate podatak na znanje i ravnanjem, veliki šef foruma ZJ može biti vodić on tu već prilično poznaje teren.

Hoću reći ni ja tamo ne volim jesti, možemo to organizirati negdje drugdje ili kod mene. A tamo razgledavanje za one koji žele i vole.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Evo i ove kombinacije imam kombi na raspolaganju wv 6 sjedala, imam dvije pivske garniture, i pokretni roštilj od cca 1m2,zrmanja, karinsko more Novigradsko more destinacija koju želimo, okupimo se i idemo dalje, pa nije valjda ta starija ekipa s foruma u pravu što se više ne javlja kad vidi kako smo ne organizirani. Evo pozivam i njih možda se i organiziramo.

A tek u Paklenicu ići, pa vlaški grad, sveto brdo, a pogled od Kvarnera do bukovice i ravnih kotara.
 
Na vrh